امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۳
استاندار مازندران:

تقاضای سرمایه گذاری در استان شتاب گرفت

چالوس نیوز - استاندار مازندران با تأکید برحمایت از تولید واقعی گفت: تقاضا برای کار و سرمایه‌گذاری در استان شتاب گرفته است.
تقاضای سرمایه گذاری در استان شتاب گرفت
پنج شنبه | ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۳ |
کد خبر : ۱۸۰ |
انتخاب سردبیر

محمد اسلامی در جلسه ستاد تسهیل سرمایه گذاری در استان بابیان اینکه سال قبل سه هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال تسهیلات بسته رونق تولید بین واحدهای تولیدی استان توزیع‌شده است، پایدارسازی تولدی و اشتغال را هدف ارائه تسهیلات بیان کرد.

وی بیکاری و نبود شغل را از مهم‌ترین مشکلات فراروی جوانان برشمرد و گفت: باید رونق تولید و پایداری اشتغال هدف اصلی ارائه تسهیلات باشد زیرا هدف وام دادن، پخش پول نیست بلکه ایجاد اشتغال است.

استاندار مازندران، با تأکید بر لزوم رفع موانع فراروی واحدهای تولیدی و اقتصادی استان اظهار داشت: در حال حاضر تقاضا برای کار وسرمایه‌گذاری در استان شتاب گرفته است.

اسلامی با عنوان اینکه مصوبات کارگروه ستاد تسهیل باید بررسی و پایش شود اظهار داشت: همچنین کمیته برای کمک به وصول مطالبات بانکی باید تشکیل تا این منابع به چرخه اقتصادی و تولید وارد شود.

استاندار مازندران با تأکید برحمایت از تولید واقعی یادآور شد: سال قبل بیش از ۳۴۷ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان ارائه‌شده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس