امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۸
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان چالوس:

تقویت باورهای دینی جوانان در الویت رسانه های بومی باشد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان چالوس گفت: امروز رسانه ها نقش مهمی در جامعه دارند و نیاز است تقویت باورهای دینی و اعتقادی جوانان در الویت آثار رسانه های بومی باشد.
تقویت باورهای دینی جوانان در الویت رسانه های بومی باشد
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۸ |
کد خبر : ۱۲۹ |
چالوس

حجت الاسلام علی اسفندیاری در گفتگو با خبرنگار چالوس نیوز اظهار داشت: امروز رسانه های بیگانه با هزینه های هنگفت و برنامه ریزی اصولی در جهت تضعیف و از بین بردن باورهای دینی و بنیان خانواده در ایران تلاش می کنند و ضروری است در مقابله با نقشه های آنان ما نیز از راه رسانه وارد شویم.
وی بیان داشت: رسانه های ایرانی مخصوصا برنامه سازان رسانه ای باید در حوزه تقویت دینداری و اعتقاد به اصول و اساس مسایل اسلامی با محتوی کیفی به ساخت آثار فاخر دست بزنند.
اسفندیاری بیان داشت: رسانه های  مجازی امروز در تمام خانواده ها مورد استفاده قرار می گیرد و لذا ضروری است در این موضوع با تدوین برنامه های پر محتوی دینی و اسلامی ورود کنیم تا دشمنان نتوانند از ما جلوتر حرکت کنند.
وی گفت: امروز رسانه ها باید با بررسی و شناسایی نیاز جوانان گفتمان سازی دینی را راه اندازی کنند و بتوانند جهت رفع نیاز آنها به افزایش مخاطب برای خود بپردازند تا در گام بعدی بتوانند در جهت تقویت باورهای دینی جوانان پیشگام باشند.
اسفندیاری تاکید کرد: امروز همه جوانان ما در هر نقطه ای از شهر و روستا هستند دسترسی به فضای مجازی دارند و ضروری است رسانه های داخلی ما با محتوی سازی دینی و ارایه آثار خوب با محتوی اسلامی نسبت به فرهنگ سازی مسایل دینی و اسلامی در جوانان اقدام کنند.
وی در پایان گفت:  اگر بتوانیم از ظرفیت رسانه ای خوب استفاده کنیم می توانیم از طریق آثار فاخر دینی و اسلامی به تقویت دینداری و اعتقادات مذهبی خانواده ها کمک کنیم.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس