امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۱
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای:

اعلام برگزاری مزایده بیلبوردهای تبلیغاتی در کمربندی ها توسط شهرداری ها تخلف است

چالوس نیوز - روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: بر اساس قوانین و مقررات اعلام برگزاری مزایده بیلبوردهای تبلیغاتی در کمربندی ها توسط شهرداری بدون مجوز و موافقت این اداره کل تخلف است.
اعلام برگزاری مزایده بیلبوردهای تبلیغاتی در کمربندی ها توسط شهرداری ها تخلف است
شنبه | ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۱:۴۵ |
کد خبر : ۱۲۱ |
مازندران

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در مورد اینکه در یکی از شهرهای غرب استان مازندران توسط یکی از شهرداری ها بابت مزایده 10 بیلبورد آگهی مزایده در یکی از روزنامه ها چاپ شده است اعلام کرد: قطعا شهرداری بدون توافق و مجوز اداره کل نمی تواند در محدوده ای که خارج از شهر و حوزه این اداره کل است چنین اقدامی انجام دهد و در صورت اعلام این اطلاعیه قطعا تخلف بوده و این اداره کل بر اساس قوانین و مقررات پیگیری خواهد کرد.

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در پایان گفت: در حال حاضر بابت در اختیار گذاشتن بیلبورد به شهرداری در محدوده کمربندی شهرهای استان مازندران هیچ توافقی با هیچ یک از شهرداری ها انجام نشده است.

✅توضیحات چالوس نیوز:

این گفته ها در صورتی است که یکی از شهرداری های غرب استان مازندران بابت مزایده 10 بیلبورد در وسط بلوار یکی از کمربندی های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای به اعلام اطلاعیه جهت اجاره به کانون های تبلیغاتی پرداخته بود.

همچنین اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مربوطه نیز بلافاصله بعد از اعلام مزایده در نامه ای به فرماندار آن شهرستان این اقدام شهرداری در اعلام مزایده را تخلف و غیر قانونی دانست.

از فرماندار شهرستان مربوطه نیز انتظار می رود در مقابل چنین اقدامات غیر قانونی و بدون مجوز از سازمان های مربوطه واکنش نشان داده و جهت حفظ قانونمندی اداری در شهرستان با چنین مسئولانی که بدون تدبیر چنین اقداماتی انجام می دهند برخورد شود.

@chaloosnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس