pakan1

امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱

در لحظه

اخبار ویژه

۶۶ هزار تن کالا امسال از بندر امیرآباد صادر شد
مدیر منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد:

چالوس نیوز | مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۶ هزار تن کالا از بندر امیرآباد به مقصدهای مختلف صادر شده است.
مردم پروتکل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنند
رئیس جمهور:

چالوس نیوز | رئیس جمهور با تاکید بر اینکه آغاز فعالیت کسب و کارهای کم ریسک به معنای تغییر شرایط فاصله گذاری اجتماعی و عدم رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی نیست، اظهارداشت: طبق گزارش روسای کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا ، اگر همکاری و همراهی مردم و رعایت محدودیت ها و پروتکل ها با همین روالی که تاکنون انجام گرفته، ادامه یابد می‌توانیم امیدوار باشیم که به تدریج به شرایط قابل اطمینانی در مقابله با کرونا دست پیدا کنیم.
مرگ ۲۵ نفر طی یکماه براثر مصرف مشروبات الکی در مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران خبر داد:

چالوس نیوز | مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از مرگ ۲۵ نفر براثر مصرف مشروبات الکیاز ۱۰ اسفند پارسال تا ۱۰ فروردین امسال در استان خبر داد.
۷۰۰۰ رای جایگزین حبس پارسال در مازندران صادر شد
رئیس کل دادگستری مازندران:

چالوس نیوز | رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: هفت هزار و ۹۲۹ مورد رأی جایگزین حبس در سال گذشته در حوزه های قضایی استان صادر شد.
شالیکاران مازندران از فرصت نشاکاری مکانیزه استفاده کنند
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

چالوس نیوز | رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اعلام این که به اندازه کافی دستگاه نشا کار در استان تهیه و تدارک شده ، گفت: شالیکاران در انجام نشا کاری سنتی عجله نکنند و تا جایی که می توانند از ظرفیت دستگاه نشاکار فراهم شده ،بهره بگیرند.
تفویض اختیار بیشتر به مدیران شهرستانی برای کاهش تردد مردم مازندران
استاندار مازندران تاکید کرد:

چالوس نیوز | استاندار مازندران با اظهار اینکه سختگیری‌ها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای همه اصناف به ویژه کسب وکارهایی که بیشتر با مردم سرو کار دارند از شنبه آینده بیشتر می‌شود، گفت: به منظور کاهش تردد مردم، اختیارات مدیران شهرستانی نیز بیشتر شده است.

جاده ای وسط بهشت در ایران

جاده اشکورات یکی از جاده های زیبا و گردشگر پذیر شمال است که در شهرستان رودسر واقع شده است.