امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۴

بازدید معاون همکاری های بین المللی استاندار ولگاگراد روسیه از نمک آبرود

چالوس نیوز - معاون همکاری های بین المللی استاندار ولگاگراد روسیه به همراه هیات اقتصادی اعزامی از مجموعه تفریحی ، توریستی نمک آبرود چالوس بازدید کردند.
بازدید معاون همکاری های بین المللی استاندار ولگاگراد روسیه از نمک آبرود
جمعه | ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۲۰:۰۶ |
کد خبر : ۱۸۹ |
بین الملل

این هیات در ابتدا مورد استقبال فرماندار چالوس و مدیرعامل شرکت عمران و مکسن شمال قرار گرفته و در ادامه از نقاط مختلف این مجموعه گردشگری بازدید کردند.
این هیات با زیبا توصیف کردن مجموعه گردشگری نمک آبرود آن را یک مجموعه تفریحی توریستی بکر و زیبا در حوزه دریای خزر دانستند.

 

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال:
نمک آبرود نقطه طلایی گردشگری در حاشیه دریای خزر می شود
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با برنامه ها و اقداماتی که شرکت عمران و مسکن شمال در دست اقدام دارد در آینده  نمک آبرود نقطه طلایی گردشگری در شمال کشور می شود.
دکتر حمیدرضا ربیع پور در بازدید هیات اقتصادی استان ولگاگراد روسیه از مجموعه تفریحی توریستی نمک آبرود اظهار داشت: در حوزه گردشگری و جذب توریست اقدامات بسیار خوبی در نمک آبرود صورت گرفته تا همزمان با تحول گردشگری روز حرکت کنیم.
وی ادامه داد: برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش تفریحی توریستی نمک آبرود همراه با استاندارد های روز گردشگری جهان انجام می شود و همواره سعی می کنیم برای سلیقه های مختلف بتوانیم در حوزه گردشگری حرفی برای گفتن داشته باشیم.
ربیع پور بیان داشت: وجود ساحل،جنگل و کوه موجب شده این شهرک توریستی بعنوان مرکز گردشگری تفاوت زیادی با دیگر مراکز گردشگری ایران و حتی بسیاری از کشورها داشته باشد و وجود دو خط تله کابین از امتیازات ویژه نمک آبرود محسوب می شود.
مدیرعامل عمران و مسکن شمال بیان داشت: یکی از پروژه های مهم گردشگری این مجموعه که با بهره برداری آن نقطه طلایی گردشگری در حاشیه دریای خزر می شود مجموعه باشگاه ساحلی است که با استانداردهای روز دنیا در حال احداث است.
وی گفت: قطعا با راه اندازی این باشگاه که در منطقه ساحلی مجموعه نمک آبرود به بهره برداری می رسد جذب و حضور گردشگران داخلی و خارجی در این مجموعه چند برابر می شود.
ربیع پور تاکید کرد: در برنامه ریزی های حوزه گردشگری همواره سعی کردیم الویت برنامه ها مبنی بر رضایتمندی گردشگران باشد تا بتوانیم در این حوزه اقدامات مناسبی را انجام دهیم.
مدیرعامل عمران و مسکن شمال گفت: مجموعه نمک آبرود جذابیت های خاص خود در حوزه گردشگری را دارد و در تمامی فصول سال میزبان گردشگران داخلی و خارجی هستیم.
وی در ادامه داد: در طول سال میزبان بسیاری از گردشگران خارجی در این مجموعه هستیم که خوشبختانه با فعالیت های خوبی که صورت گرفته همان گردشگران بهترین مبلغ برای مجموعه نمک آبرود در کشورهای دیگر محسوب می شوند.
ربیع پور اذعان داشت: این مجموعه این آمادگی را دارد که میزبان همایش ها و اجلاسیه های مهم حوزه گردشگری در عرصه بین المللی باشد تا بتوانیم در گردشگری بین المللی با کشورهای دیگر تبادل داشته باشیم.
وی بیان داشت: امروز نمک آبرود به عنوان یک مجموعه تفریحی توریستی در بسیاری از بنگاههای گردشگری دنیا مطرح و به گردشگرانی که به ایران سفر می کنند پیشنهاد می شود و در خاور میانه تنها مجموعه ای به شمار می رویم که دو خط تله کابین همزمان قرار دارد.

 

معاون همکاری های بین المللی استاندار ولگاگراد روسیه:
نمک آبرود یک مجموعه گردشگری فوق العاده است
معاون همکاری های بین المللی استاندار ولگاگراد روسیه گفت: نمک آبرود یک مجموعه گردشگری فوق العاده است که به نظر می رسد مرکز گردشگری درای خزر باید از او نام برد.
ولادیمیر شکارین در بازدید از مجموعه تفریحی توریستی نمک آبرود چالوس به همراه یک هیات اقتصادی اظهار داشت: نمک آبرود چالوس بعنوان یک مجموعه تفریحی ، توریستی برای گردشگران شهرت جهانی دارد.
وی گفت: نمک آبرود چالوس واقعا زیبا است و من تعریف این مجموعه گردشگری را زیاد شنیدم اما امروز از نزدیک دیدم که این مجموعه نگین گردشگری ایران محسوب می شود.
وی بیان داشت: استان مازندران در حوزه گردشگری برای جذب توریست منابع خیلی خوبی دارد و جذب گردشگری در استان مازندران به خوبی تعریف شده است.
معاون همکاری های بین المللی استاندار ولگاگراد روسیه گفت: از نظر خط ساحلی مشترکاتی بین ایران و روسیه  وجود دارد و هر دو کشور به دلیل ساشتن خط ساحلی یکی از امتیازات جذب گردشگر را دارند.
وی بیان داشت: امروز که در نمک آبرود حضور یافتم واقعا زیبایی های خاصی در این شهرک دیدم و تلاش های خوبی برای جذب گردشگر مخصوصا توریست خارجی شده است.
وی تاکید کرد: امکانات و تجهیزات تفریحی و گردشگری خیلی خوبی در مجموعه نمک آبرود فراهم شده است و به نظرم هر فردی وارد این مجموعه می شود با زیباترین خاطرات آن را ترک می کند که این اقدامات خوب توسط مدیران آن قابل ستایش و قدردانی است.
وی گفت: یکی از نکات جالب مجموعه نمک آبرود تسهیلاتی است که برای گردشگران خارجی تدارک دیده شد و این نشان دهنده شخصیت بین المللی مجموعه گردشگری نمک آبرود است که قطعا در جذب توریت خارجی تاثیرگذار است.
معاون همکاری های بین المللی استاندار ولگاگراد روسیه تاکید کرد: مجموعه تفریحی توریستی نمک آبرود یک الگو گردشگری برای دیگر کشورها است که می توانند مانند آن برای جذب توریست تلاش کنند و تغییر شرایط آب و هوایی در دو نقطه این مجموعه نشان از موقعیت جغرافیایی بکر آن دارد.


فرماندار چالوس:
نمک آبرود، نگین گردشگری ایران است
فرماندار چالوس از نمک آبرود بعنوان نگین گردشگری ایران یاد کرد و آن را مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی دانست.
محمدناصر زندی نیز ضمن خیر مقدم گفت: شهرستان چالوس از لحاظ گردشگری و جذب گردشگر یکی از شهرستانهای موفق استان مازندران است.
وی بیان داشت: مجموعه تفریحی نمک آبرود چالوس در ایام نوروز و تابستان در بین مجموعه های گردشگری کشور در پذیریش گردشگران همیشه رتبه های اول را دارا است و انصافا اقدامات بسیار خوبی در این مجموعه برای جذب گردشگر فراهم شده است.
نمانیده عالی دولت در شهرستان چالوس تصریح کرد: در حوزه گردشگران خارجی نیز شهرستان چالوس همواره میزان این عزیزان بوده و تمام تلاش مجموعه شهرستان نیز بر میزبانی مناسب از آنها بوده و در این زمینه نیز عملکرد خوبی داشته است.
وی گفت: امروز نمک آبرود چالوس در حوزه گردشگری یک نعمت برای چالوس ، مازندران و حتی ایران محسوب می شود زیرا با هزینه بخش خصوصی بهترین امکانات و تجهیزات برای جذب گردشگر فراهم شده است و مقصد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است.
زندی بیان داشت: استان مازندران در بحث گردشگری شباهت های زیادی با کشور روسیه  دارد و تقریبا زبان این دو کشور در بحث توریست یکی است و ساحل و جنگل های کوهستانی مناطق مشترک جذب گردشگر روسیه  و مازندران است.
وی گفت: مدیران مجموعه تفریحی توریستی نمک آبرود برنامه ریزی های خوبی در بخش گردشگری انجام دادند و به نظر بنده این مجموعه در بحث جذب توریست خارجی بسیار موفق بوده و میزبان بی شماری از عزیزان خارج از کشور در ایام مختلف سال است.
انتهای پیام / ن ش 970305

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس