pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۳
رییس هیات والیبال شهرستان چالوس:

بهترین ساعت های تمرین و امکانات را در اختیار تیم والیبال ایرانشید قرار دادیم

چالوس نیوز | رئیس هیات والیبال شهرستان چالوس گفت: در حمایت از تیم والیبال ایرانشید که افتخار شهرستان چالوس در حوزه تیم داری است بهترین ساعت های تمرین و امکانات را در اختیار تیم والیبال ایرانشید قرار دادیم.
بهترین ساعت های تمرین و امکانات را در اختیار تیم والیبال ایرانشید قرار دادیم
چهارشنبه | ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۲ |
کد خبر : ۳۲۲ |
چالوس

پیرو انتشار مصاحبه سرمربی تیم والیبال ایرانشید ،  فرنام بهشتی پور یکی از مالکین و رییس هیات والیبال شهرستان چالوس در مورد اظهارات رحمت نوری  سرمربی این تیم که در چالوس نیوز منتشر شد اظهار داشت:
 سرمربی ما که سابقه ی  سرمربیگری در لیگ یک یا لیگ برتر در رده بزرگسالان را قبل از آمدن به چالوس و تیم ایرانشید نداشت در یک نشست خبری با حضور خبرنگاران منطقه فرافکنی کرده تا  عدم صعود احتمالی به لیگ برتر را وجود این گونه مسائل قلمداد کند اما بهترین ساعت های تمرین و بهترین امکانات به این تیم اختصاص پیدا کرده است.

وی ادامه داد: آقای نوری بهتر است بجای ایجاد حاشیه تمام تمرکز خود و بازیکنان  را برای صعود به لیگ برتر بگذارد چون ایرانشیدی که امسال بسته شده به گفته کارشناسان خبره والیبال یکی از گران ترین و کامل ترین تیم های تاریخ لیگ دسته یک است.

بهشتی پور تصریح کرد:  تمرینات پیش فصل را دیر شروع کرده بودیم و در ابتدای فصل هماهنگی لازم را نداشتیم اما مشخص بود که این تیم با این نفرات که هرکدام بهترین های ایران هستند به جایگاه اصلی خود خواهد رسید و این از خوش شانسی آقای نوری بود که پس از استعفای رامین مدبر، اسب زین شده را تحویل گرفت، گواه این حرف هم این است که ایشان حتی یک بازیکن نسبت به اول فصل اضافه نکردند.

وی گفت: مردم چالوس فراموش نکرده اند که ما فصل گذشته با کمترین هزینه و با تعدادی جوان جویای نام در آستانه لیگ برتری شدن قرار داشتیم و با کادر فنی تمام بومی مقام سوم را کسب کرده ایم و انتظارات از این تیم به حق، و نسبت به تیم فصل گذشته بالاتر است و مردم چالوس منتظر صعود به لیگ برتر میباشند.

رئیس هیات والیبال شهرستان چالوس اذعان داشت: ایرانشید تیم‌ من است و برای رسیدنش به این جایگاه هزینه های زیادی پرداخت کرده ایم آرزوی من و تمام‌ سهامداران و اعضای هیئت مدیره این باشگاه لیگ برتری شدن آن است و در این راه از هیچ چیزی دریغ نشده است.

وی در پایان گفت: انشالله بعد از پایان مسابقات و صعود به لیگ برتر تمامی حقایق و ناگفته های والیبالی را پاسخ خواهم داد تا مردم تمامی رخدادهای که طی این دو سال بر تیم گذشت را مطلع شوند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس