pakan1

امروز : شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال خبر داد:

توزیع ۳ هزار بسته معیشتی در سه مرحله رزمایش کمک های مومنانه

چالوس نیوز | مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: در اجرای فرمان مقام معظم رهبری و در راستای ایفای مسؤلیت اجتماعی، در طی برگزاری سه مرحله رزمایش کمک های مومنانه ، در مجموع تا کنون 3 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان توزیع شده است.
توزیع 3 هزار  بسته معیشتی در سه مرحله رزمایش کمک های مومنانه
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۷ |
کد خبر : ۲۹۹ |
چالوس

مهندس عباس زاده همچنین اظهار داشت: این مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه با گرامیداشت اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و شهدای عزیز همراه آنها و چهلمین روز در گذشت شهادت شهید فخری زاده و همچنین یادبود علامه انقلابی و فیلسوف مجاهد و حکیم فرزانه حضرت آیت الله مصباح یزدی (ره) ودر سالروز شهادت حضرت زهرا (س) با مشارکت کارکنان شرکت و توسط پایگاه مقاومت امام علی (ع) نمک آبرود با اهداء 1000 بسته معیشتی  برگزار می گردد.
وی در مراسم کمک مومنانه شرکت عمران مسکن شمال در چالوس اظهار داشت: ارزش ریالی هر بسته معیشتی 300 هزار تومان بوده که در هر مرحله 300 میلیون تومان و در مجموع تا کنون 900 میلیون تومان بسته های معیشتی در بین نیازمندان منطقه توزیع شده است.
عباس زاده بیان داشت: این کمک با تلاش همکاران شرکت عمران مسکن شمال به عنوان یک شرکت زیر مجموعه بنیاد مستضعفان و در راستای تاکیدات ریاست محترم بنیاد مستضعفان مبنی بر حضور فعال در کمک های مؤمنانه جهت ایفای مسؤلیت اجتماعی، با اختصاص حقوق خود طی  ماه‌های سال به این امر، صورت گرفت.
وی تاکید کرد: متاسفانه ویروس منحوس کرونا آسیب های جدی به بعضی از خانواده ها وارد کرده که نیاز است در این مواقع از آنها حمایت شود و در این راستا ما بعنوان مجموعه عمران مسکن شمال که زیر مجموعه بنیاد مستضعفان است این حمایت را وظیفه خود می دانیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس