pakan1

امروز : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۰
شهردار چالوس خبر داد:

برپایی کاروان شادی در نیمه شعبان با تمهیدات کرونایی

چالوس نیوز | شهردار چالوس گفت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی، کاروان شادی در نیمه شعبان با تمهیدات کرونایی برگزار خواهد شد و همشهریان عزیز از پشت پنجره هایشان در جشن امسال حضور خواهند داشت.
برپایی کاروان شادی در نیمه شعبان با تمهیدات کرونایی
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۰:۴۶ |
کد خبر : ۲۳۳ |
چالوس

جعفر ردایی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: عملیات ضدعفونی معابر و مناطق پرتردد شهر تا پایان بحران کرونا ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد:  در صورت مساعد بودن شرایط جوی، کاروان شادی در نیمه شعبان با تمهیدات کرونایی برگزار خواهد شد و همشهریان عزیز از پشت پنجره هایشان در جشن امسال حضور خواهند داشت.

ردایی بیان داشت : پیش بینی می‌شود در چند نقطه از شهر این برنامه انجام شود و طبق اعلام برگزارکنندگان، برنامه با دعا برای امام زمان (عج)، مولودی خوانی، تواشیح و در پایان با توجه به فرموده رهبر معظم انقلاب دعای هفتم صحیفه سجادیه نیز قرائت خواهد شد.

شهردار چالوس تاکید کرد :  از روزهای آغازین شیوع ویروس کووید ۱۹ ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرداری چالوس با جدیت کامل اقدام به ضدعفونی تمامی مناطق شهری و اطلاع رسانی پیشگیری و مباره با این ویروس منحوس نموده است.

ردایی تاکید کرد : در همین راستا اکیپ‌های مختلف ضدعفونی و گندزدایی شهر به صورت روزانه در سطح شهر چالوس به پاکسازی و ضد عفونی مشغول هستند تا از شیوع بیماری کرونا و احتمال ابتلای شهروندان به این بیماری تا حد ممکن جلوگیری به عمل آورند.

شهردار چالوس بیان داشت: با توجه به ورود ویروس کرونا در کشور و اجرای اقدامات پیشگیرانه،  ۲ بار در روز شستشوی سطل‌های زباله و مخازن پسماند تر سطح شهر در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: عملیات ضدعفونی و سم زدایی بازار میوه و ماهی چالوس نیز از دیگر اقدامات می‌باشد، چرا که این مساله به علت تردد و مراجعه بیشتر همشهریان امری مهم و اساسی برای مقابله با شیوع ویروس خطرناک کرونا محسوب می‌شود.

ردایی اذعان داشت :  با توجه به اعلام مسئولان بهداشتی مبنی بر احتمال بالای سرایت و شیوع ویروس کرونا در تجمعات، ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرداری چالوس به طور متناوب عملیات ضدعفونی در بازار و هسته مرکزی شهر را اجرا می‌کنند.

شهرداری چالوس تصریح کرد :  شهرداری بنا به مسئولیت اجتماعی خود در مراقبت از محیط زندگی شهروندان موظف به کنترل حیوانات در سطح شهر است. صحبت‌های مطرح شده در خصوص تلف شدن سگ‌ها درست نیست. بر اساس گزارش‌های ارائه شده، سگ‌‌ها به صورت زنده گرفته می‌شوند. از   شهروندان محترم تقاضا داریم به شایعات دامن نزنند.

وی گفت:  طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، همکاری بیشتر شهروندان را می‌طلبد. باتوجه به امکان شیوع بیماری‌ها در مکان‌هایی که تجمع انسانی وجود دارد شهروندان محترم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند و همکاری لازم را با عوامل ستاد پیشگیری از کرونا ویروس شهرداری داشته باشند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید