امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۷
تقدیر خانواده معظم شهدا،خانواده های مذهبی و شهروندان چالوسی از دادستان و درخواست از وکلا

به احترام حرمت ایرانی از وکالت پرونده گردشگران عرب متخلف بپرهیزید

چالوس نیوز - جمعی از خانواده معظم شهدا،خانواده های مذهبی و شهروندان چالوسی ضمن قدردانی از دادستان شهرستان چالوس در برخورد با گردشگران متخلف عرب در نامه ای به وکلای شهرستان چالوس خواستار شدند به حرمت ایرانی از وکالت پرونده گرشگران متخلف عرب بپرهیزند.
به احترام حرمت ایرانی از وکالت پرونده گردشگران عرب متخلف بپرهیزید
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۰:۵۹ |
کد خبر : ۱۹۶ |
چالوس

به گزارش چالوس نیوز ، در این نامه که نسخه ای از آن در اختیار این سایت خبری،تحلیلی قرار گرفته آمده است: برخورد با گردشگران متخلف عرب در شهرستان چالوس که امنیت روانی جامعه را نیز برهم زدند از درخواست های مهم شهروندان بوده که خوشبختانه با تدبیر و شدت برخورد از سوی نیروی انتظامی با دستور دادستان شهرستان چالوس تعدادی از گردشگران عرب متخلف دستگیر شدند که به نوبه خود از مسئولان عزیز و بزرگوار قدردانی می کنیم.

در این نامه اضافه شد: دستور دادستان شهرستان چالوس و دستگیری گردشگران عرب متخلف از سوی نیروی انتظامی و زندانی شدن آنها نشان داد که شهرستان چالوس محل امنی برای متخلفان نیست و قطعا هر کسی به دنبال هنجار شکنی در شهرستان چالوس باشد با آنها برخورد می شود.

در این نامه خطاب به وکلای شهرستان چالوس نیز نوشته شد: خبر تامل برانگیز و ناراحت کننده در بین اخبار دستگیری گردشگران عرب متخلف قبول وکالت پرونده آنها توسط یکی از وکلای ایرانی بوده که انتظار داریم وکلا به حرمت ایرانی و احترام به عقاید ایرانی ها و رفع نگرانی شهروندان و ضرورت برخورد با افراد هنجار شکن از پذیرش پرونده گردشگران متخلف عرب خودداری کنند و ان شالله در روزهای آینده شاهد انصراف وکیل از پرونده فوق به جهت احترام به شهروندان این سرزمین و احترام به عقاید ایرانی باشیم.

در این نامه همچنین بیان داشت: از اطلاع رسانی خوب اصحاب رسانه که دغدغه شهروندان را به گوش مسئولان رساندند تا آنها با متخلفان برخورد کنند نیز قدردانی می کنیم.

در پایان این نامه آمده است: ان شالله با همت مسئولان شهرستان از جمله دادستان و نیروی انتظامی و سپاه پاسداران که در موضوع فوق ورود جدی داشتند و قدردان زحمات آنها هستیم ، روند برخورد با گردشگران متخلف عرب که در جامعه هنجار شکنی می کنند ادامه داشته باشد.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس