pakan1

امروز : سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۶
شهردار چالوس:

تا پایان بحران کرونایی در کنار مردم هستیم

چالوس نیوز | شهردار چالوس در مورد اقدامات شهرداری چالوس در بحث پیشگیری از بیماری کرونا ویروس نیز گفت: شهرداری نسبت به ضد عفونی اماکن عمومی اقدام و تا پایان بحران کرونایی در کنار مردم هستیم.
تا پایان بحران کرونایی در کنار مردم هستیم
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۶ |
کد خبر : ۱۴۶ |
چالوس

جعفر ردایی بیان داشت: به علت شیوع بیماری کرونا و تعطیلی کلیه برنامه‌ها و همایش‌ها در شهرهای مختلف استان مازندران و در راستای حفظ جان و آرامش همشهریان عزیز، جشنواره هفته فرهنگ و هنر چالوس که قرار بود از ۱۰ الی ۱۶ اسفند برگزار شود، به ایام تابستان و همزمان با جشنواره ساحلی جتسا موکول شد.

وی گفت: دو اکیپ شامل یک دستگاه ماشین آتش نشانی و یک دستگاه مجهز به واترجت از ساعت شش صبح فردا نسبت به شستشو و ضد عفونی خیابانهای اصلی شهر اقدام خواهند کرد.

ردایی تاکید کرد : عملیات ضدعفونی رفته رفته در محلات و سپس کوچه‌های فرعی‌ شهر به اجرا درخواهد آمد ومواد ضدعفونی کننده به اندازه کافی تهیه شده و مشکلی از این بابت نداریم

وی گفت : در صورت تصمیم گیری جهت ضدعفونی مدارس و مساجد، شهرداری این آمادگی را دارد که اقدامات لازم را انجام دهد و عملیات ضدعفونی کلیه تاکسی‌های سطح شهر توسط سه اکیپ سمپاش موتوری دوشی انجام می‌شود ضمن اینکه ضدعفونی ادارات، اماکن عمومی، بیمارستان، دانشگاه، دیوارها و پیاده روهای سطح شهر از امروز آغاز شده و در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.

شهردار چالوس تصریح کرد : مدیریت شهری تا پایان بحران با آمادگی صد درصد به فعالیت پیشگیرانه خود ادامه میدهد و در این زمینه همکاری لازم را با شورای بهداشتی، فرمانداری و اداره بهداشت و درمان خواهد داشت

وی گفت : برای حفظ سلامتی نیروهای زحمت کش خدمات شهری و پاکبانان عزیز، اتاق بهداشت کارگری تجهیز شده و کلیه نیروها ملزم به استفاده از مواد ضدعفونی کننده در طول کار هستند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس