pakan1

امروز : سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۵
شهردار چالوس:

شهر چالوس به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شد

چالوس نیوز | شهردار چالوس گفت: اقدامات عمرانی زیادی در شهر چالوس در حال انجام است و در نقاط مختلف شهری پروژه ها پیگیری می شود و شهر چالوس تبدیل به یک کارگاه عمرانی شده است.
شهر چالوس به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۱ |
کد خبر : ۱۴۱ |
چالوس

جعفر ردایی اظهار داشت: در بحث بودجه شهرداری چالوس ، امسال اتفاق خوبی افتاد و در انتهای ماه آبان98 بودجه شهرداری مبلغ 41 میلیارد تومان تحقق پیدا کرد و متمم زده شد و بودجه شهرداری چالوس 63 میلیارد تومان شد .

وی ادامه داد: از 22 میلیارد اضافه شده به بودجه شهرداری چالوس در سال 1398 مبلغ 17 میلیارد تومان در بخش عمرانی هزینه شده است.

ردایی تصریح کرد : برای سال 1399 مبلغ 73 میلیارد تومان بودجه شهرداری به شورای اسلامی شهر چالوس پیشنهاد داده شد که 55 درصد عمرانی و 45 درصد جاری می باشد.

شهردار چالوس اذعان داشت: در دو سال گذشته فعالیت های عمرانی خوبی در شهر چالوس انجام شده است به طوری که در سال 96 مبلغ 8 میلیارد ، سال 97 مبلغ 20 میلیارد و در سال 98 مبلغ 35 میلیارد تومان فعالیت عمرانی در شهر چالوس انجام شده است.

ردایی اذعان داشت: ساماندهی رودخانه چالوس با توجه به تخصیص اعتبار سفر مقام معظم رهبری فاز اول آن پل تا پل در حدود 1200 متر پیشرفت خوبی دارد و امیدواریم در سه سال آینده با تخصیص اعتبار این پروژه مهم اجرایی شود.

شهردار چالوس تاکید کرد: با اجرایی شدن این پروژه طرح های مختلف گردشگری نیز از جمله رستوران ، زمین ورزشی ، آلاچیق و... در آن اجرایی می شود.

وی در مورد رفع مشکل ترافیک چالوس نیز گفت: برای رفع این مشکل 5 الی 6 کار بزرگ توسط شهرداری در دست اقدام قرار دارد که یکی از آنها بحث رینگ دو است که با اجرایی شدن آن تا حدود زیادی مشکل ترافیک رفع می شود.

ردایی بیان داشت: در طرح تفصیلی معابر زیادی پیش بینی شده است اما ملک های خریداری برای ایجاد معابر اعتبار بالایی نیاز دارد که شهرداری توان تامین آن را ندارد اما یک قسمت رینگ دو بازگشایی شد فاز سوم آن از پل آب نما تا رادیو دریا در دستور کار قرار دارد و قسمت آبرنگ تا رادیو دریا نیز اردیبهشت 99 به بهره برداری می رسد.

وی گفت: البته برای رفع مشکل ترافیک بازگشایی در محلات و مناطق مختلف شهری نیز انجام شده و ادامه نیز خواهد داشت.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس