pakan1

امروز : سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۹
نماینده مجلس :‌

عوامل وقوع حوادث اخیر در کشور باید واکاوی شود

چالوس نیوز - نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت : عوامل وقوع حوادث اخیر در کشور باید واکاوی شود و نباید از این موضوع به آسانی غفلت کرد.
عوامل وقوع حوادث اخیر در کشور باید واکاوی شود
یکشنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۱:۲۸ |
کد خبر : ۸۳ |
جامعه

قاسم احمدی لاشکی روز شنبه در نشست شورای اداری شهرستان چالوس افزود :‌ اینکه عده ای به بهانه نارضایتی از وضعیت موجود در کنار عده ای از افراد جامعه به کف خیابان ها بیایند در کمال ناباوری دست به اقداماتی مانند سوزاندن پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ، توهین به شهدای مدافع حرم و شعارهایی علیه نظام اسلامی سردهند ، باید علت بروز چنین حوادثی را شناسایی و با عاملان آن ها برخورد کرد.
وی اظهار داشت :‌چنین حوادثی به هویت ملی ، ارزش های اسلامی و انقلابی نظام جمهوری اسلامی آسیب وارد می کند و به آسانی قابل جبران نیست.
نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی ، بیکاری و پائین آمدن قدرت خرید مردم را از مشکلات جدی جامعه در کشور معرفی کرد و گفت :‌ اما اگر همه منشاء‌ این مشکلات و گرفتاری ها را دولت بدانیم چنین تصوری بدور از انصاف است.
احمدی افزود :‌دولت در لایحه بودجه سال 97 بیشترین تسهیلات را در حوزه اشتغال نوشته است ،ضمن آنکه مجلس شورای اسلامی در قالب لایحه مصوب کرده تا از صندوق توسعه ملی حدود یک و نیم میلیارد دلار برای حل معضل بیکاری برداشت شود.
وی اظهار داشت :‌ برای جذب این اعتبار همه مسئولان ادارات همکاری و همراهی لازم را داشته باشند تا گروه های هدف بتوانند از مزیت های این طرح ها در آینده نزدیک بهره ببرند.

انتهای پیام / ش

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس