pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۹
انتصابی از جنس جوانان انقلابی در استان مازندران

امید محبی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران شد

طی حکمی از سوی وزیر کشور ، امید محبی بعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران منصوب شد که در واقع انتصابی از جنس جوانان انقلابی در استان مازندران بوده است.
امید محبی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران شد
جمعه | ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۲۲:۲۸ |
کد خبر : ۳۲۸ |
مازندران

چالوس نیوز | طی حکمی از سوی وزیر کشور ، امید محبی بعنوان  معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران منصوب شد که در واقع انتصابی از جنس جوانان انقلابی در استان مازندران بوده است.

محبی که دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی است، علاوه بر همکاری‌های آموزشی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی و موسسات آموزش عالی، دارای سابقه اجرایی فعالیت و مدیریت در حوزه سخنگوی قوه‌ قضاییه، ستاد مرکزی قوه‌ قضاییه، معاونت فرهنگی قوه‌ قضاییه و مرکز ملی فضای مجازی می‌باشد.

محبی همچنین موسس ستاد ملی صبر (صلح، بخشش و رضایت) قوه‌ قضاییه بوده و به عنوان نخستین دبیر، چندسال مسئولیت این ستاد ملی را برعهده داشت.

با انتصاب حسینی پور بعنوان استاندار مازندارن در دولت سیزدهم  امید محبی بعنوان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مازندران منصوب شده بود.

امید محبی در سمت هایی که تا کنون مسئولیت داشته همواره موفق بوده و مهمترین رمز موفقیت وی احترام به ارباب رجوع و برنامه ریزی درست و مناسب در اجرای فعالیت های محوله بوده است.

وی دارای تجربیات موفق مدیریتی و فردی کاملا مردمی بوده که همواره در هر مسئولیتی بوده رفتارهای مردم محوری داشته تا جایی که در قوه قضاییه خود به تنهایی پل ارتباطی مردم با مسئولان قوه قضاییه بوده است.

انتصاب امید محبی بعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران از سوی استاندار یکی از انتصاب های کلیدی و موفق ایشان بوده که قطعا کارنامه یکسال آینده این معاونت در مقایسه با استانهای دیگر موفق تر و درخشان تر خواهد شد.

امید محبی  یکی از جوانان انقلابی با تجربه مدیریتی موفق است که می تواند در سمت معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران بار دیگر توانمندی های خود را به نمایش بگذارد و هرچند از او به عنوان یک نیروی غیر بومی یاد می شود اما او آشنایی کامل با جغرافیای استان مازندران دارد و این استان و پتانسیل های آن را به طور کامل می شناسد.

یقین داریم با مدیریت و برنامه ریزی خوب ایشان در معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران شاهد ارتقای فعالیت های این معاونت در استانداری خواهیم بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس