pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰

اقدام های ماندگار مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران برای توسعه

چالوس نیوز | عبدالرضا سنگاری مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران در مدت حضور خود بعنوان مدیرکل اقدامات ماندگاری را برای توسعه غرب مازندران انجام داده است.
اقدام های ماندگار مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران برای توسعه
پنج شنبه | ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۸ |
کد خبر : ۳۲۳ |
مازندران

دریافت سند تک برگ برای اراضی ساحلی و جنگلی غرب استان مازندران برای اولین بار در کشور محسوب و یک گام جلوتر از دیگر استانهای دیگر در این زمینه محسوب می شود.

در حوزه احداث سد های سرشاخه گیر نیز در زمان مدیرکلی آقای سنگاری بیشترین این سدها در بین استانهای دیگر ساخته شده است که فعالیت این اداره کل را نسبت به دیگر ادارات کل منابع طبیعی متمایز کرده است.

احترام به ارباب رجوع و پیگیری درخواست های آنان در زمان مدیریت آقای سنگاری فصل جدیدی به خود گرفت و تکریم ارباب رجوع در الویت فعالیت های این اداره کل بوده است.

یکی دیگر از اقدامات ارزنده آقای سنگاری که فعالیت این اداره کل نسبت به دیگر اداره کل ها را متمایز کرده بود مخالف و ایستادن در مقابل جنگل خواری ، کوه خواری و از بین بردن منابع طبیعی بوده که همواره این اقدام وی مورد تایید و تاکید حامیان منابع طبیعی بوده است.

با همت و تلاش آقای سنگاری در زمینه خاموش کردن آتش در حوزه جنگل ها  امکانات و تجهیزات خوبی تهیه شد که نمونه بارز آن استقرار بالگردهای ویژه بوده که با مکاتبات و پیگیری های وی به سرانجام رسیده است.

جنگلکاری در مناطق مختلف غرب مازندران یکی از بارز ترین فعالیت های این اداره کل بوده که بعنوان یک فرهنگ در شهرستانهای غرب استان مازندران نهادینه شد و به صورت مستمر در حال انجام است.

اقدام های ماندگار آقای سنگاری ، مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران برای توسعه این مناطق برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد و تجربه ، تخصص ، پشتکار و اطلاعات علمی حوزه مربوطه وی او را بعنوان یکی از موفق ترین مدیران کل مازندران تبدیل کرده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس