pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵
استاندار مازندران خبر داد:

آزاد سازی حاشیه رودخانه چالوس در دستور کار

چالوس نیوز | استاندار مازندران گفت: آزاد سازی رودخانه چالوس که توسط متجاوزان و متصرفان ساخت و ساز شده است در دستور کار قرار دارد.
آزاد سازی حاشیه رودخانه چالوس در دستور کار
جمعه | ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۱ |
کد خبر : ۳۱۷ |
مازندران

چالوس نیوز | استاندار مازندران گفت: آزاد سازی رودخانه چالوس که توسط متجاوزان و متصرفان ساخت و ساز شده است در دستور کار قرار دارد.
به گزارش چالوس نیوز حسینی پور در حاشیه معارفه فرماندار چالوس پیرامون سوالی مبنی بر اینکه آزاد سازی ساحل مورد استقبال مردم قرار گرفته و حال انتظار دارند حاشیه رودخانه چالوس در استان مازندران نیز آزاد شود اظهار داشت: تیمی در این باره تشکیل شده و در حال بررسی موضوع بوده و بعد از آزاد سازی ساحل قطعا آزادسازی حریم رودخانه ها مخصوصا رودخانه چالوس در دستور کار این کمیته خواهد بود.
وی ادامه داد: این کمیته به زودی بازدیدی از حاشیه رودخانه چالوس داشته و قطعا پیرو درخواست مردم که حق طبیعی آنها هم استفاده از بستر رودخانه وو طبیعت بوده که در آن اکنون ساخت و ساز شده است نسبت به اجرای قانون عمل تا مردم بتوانند همانند ساحل از حریم رودخانه ها که قطعا آزاد و ساخت و سازهای غیر مجاز تخریب می شود استفاده کنند.

 

صدور مجوز اکتشاف معادن جدید در چالوس بررسی می شود
استاندار مازندران همچنین در مورد صدور مجوز اکتشاف  معدن علیرغم مخالفت مسئولین منابع طبیعی ، محیط زیست و مسئولان شهرستانی گفت: صدور مجوز اکتشاف معادن جدید در چالوس بررسی می شود.
وی بیان داشت: امروز در شهرستان چالوس شاهد این موضوع هستیم که معادن برای افراد خاص خارج از شهرستان صادر می شود که این ظلم بوده و باید بهره برداری از معادن برای بومیان باشد.
حسینی پور بیان داشت: در مورد معدن منطقه غرب قطعه 4 آزاد راه تهران شمال که مورد اعتراض دوستداران طبیعت ، رسانه و مسئولین شهرستانی قرار گرفته از ادارات مربوطه استعلام و تیمی جهت بررسی موضوع و لحاظ کردن همه جوانب و موضوع مورد بحث آزاد راه در ممنطقه حضور خواهند یافت.
وی با تاکید بر مصاحبه معاون اجرایی رئیس جمهور مبنی در مورد موضوع واگذاری معدن در منطقه آزاد راه و بررسی همه جانبه گفت: پیرو مصاحبه معاون اجرایی رئیس جمهور و همانطوری که ایشان گفتند در دولت آقای رئیسی و بر اساس نظر ایشان تصمیمات با لحاظ قرار دادن منفعت مردم و به نفع مردم گرفته خواهد شد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس