pakan1

امروز : شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

احمد حسین زادگان ، ماندگار ترین استاندار مازندران

چالوس نیوز | احمد حسین زادگان ، سومین استاندار دولت تدبیر و امید در استان مازندران ، ماندگار ترین استاندار تاریخ این استان خواهد بود زیرا دوره دشوار مدیریت او تکرار نشدنی ترین دوره بود که با مدیریت خوب وی سپری شد.
احمد حسین زادگان ، ماندگار ترین استاندار مازندران
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۵۰ |
کد خبر : ۳۰۱ |
مازندران

ساسان شیخی، روزنامه نگار

در ابتدای مدیریت حسین زادگان در استان مازندران شاهد سیل ویرانگر در استان بودیم که مدیریت خوب و میدانی وی موجب شد تا مردم با آرامش بیشتری روبرو شوند و حضور مستمر مدیران در بین سیل زدگان و حضور مستمر استاندار در مناطق سیل زده موجب شد تا روند بازسازی و برگشت به شرایط عادی با سرعت بیشتری انجام شود.
او آغاز سال نو را در منزل یکی از آسیب دیدگان سیل گذراند تا مردم شاهد حضور این مدیر مردمی در کنار خود باشند و لمس کنند که مدیری از جنس مردم استاندار مازندران است.
بحران اقتصادی و شرایط سخت بر زندگی مردم در سالهای گذشته یکی دیگر از مشکلات موجود در کشور بود و تحریم های ظالمانه موجب شد تا ایران روزهای سختی را بگذراند اما در این شرایط حسین زادگان با برگزاری جلسات مستمر ، بازدید های پی در پی شرایط اقتصادی  استان را متعادل نگه داشت و شرایط فعالیت براای سرمایه گذاران را مهیا کرد و صادرات محصولات کشاورزی و شیلات در استان مازندران در این وضعیت کاهش پیدا نکرد بلکه افزایش را نیز نشان می دهد.
بحران کرونا یکی دیگر از مشکلاتی بود که حسین زادگان در زمان استانداری خود با آن روبرو شد اما مدیریت خوب و تاثیر گذار ایشان موجب شد تا استان مازندران بر عکس دیگر استانها که وارد پیک سووم شدند ، نشود و دیرتر وارد پیک سوم شد اما مدیریت کرونایی در استان مازندران همواره الگویی برای کل کشور بود.
در دوران بحران کرونا در استان مازندران مدیریت زمان از همه مهمتر بود که با دستور استاندار انجام و بسیاری از برنامه ها و فعالیت های اقتصادی در این شرایط سخت و زیان آور در استان مازندران  انجام شد.
حمایت از اقشار آسیب دیده دوران کرونا مخصوصا سرمایه گذاران واحدهای صنعتی و تولیدی همواره یکی از دغدغه هاای مهم حسین زادگان بود که خوشبختانه با درایت و مدیریت خوب وی این دوره تاریخی در حال گذر می باشد.
حسین زادگان در دوره استانداری خود هیچ تفاوتی برای شهرستانهای استان مازندران ایجاد نکرد و در بعد بکارگیری از نیروی انسانی به خوبی توازن در استان رعایت شد و بسیاری از مدیران کل استان از تمامی شهرستانهای استان مازندران انتخاب شدند.
حسین زادگان با شرایط سخت فعلی که  ناشی از تحریم ها ، وضعیت بد اقتصادی و  بحران کرونا می باشد و هیچ یک از استانداران تاریخ مازندران در چنین شرایطی قرار نداشتند به صورت وافر برای توسعه استان در حال تلاش است و امروز مازندران در بسیاری از شرایط وضعیت مطلوب تری نسبت به دیگر استانها دارد و قطعا وی ماندگار ترین استاندار مازندران نام خواهد گرفت.
متاسفانه بسیاری از منتقدان حسین زادگان بدون در نظر گرفتن شرایط مدیریت در کشور و بحران های ایجاد شده چشم ها را بر روی واقعیت ها بستند و تخریب این مدیر شایسته و مردمی را سرلوحه کار خود قرار دادند و با جلسات شبانه و انتشار شب نامه های پوچ به دنبال تخریب ماندگارترین استاندار مازندران هستند.
مردم ولایتمدار استان مازندران بر عکس منتقدان که چشم ها را بر روی واقعیت ها بستند از استانداری که نهایت احترام را به مردم می گذارد ، در همه شهرستانها حضور فیزیکی دارد ، بهبود وضعیت زندگی مردم در هر شرایطی برای او در الویت قرار دارد برای همیشه به نیکی یاد خواهند کرد.
احمد حسین زادگان ، مدیریتی جدید را در کشور نهادینه کرد و آن فرهنگ احترام به مردم ، در کنار مردم بودن ، احترام به منتقدان ، احساس  آرامش و صبوری درمدیریت ، استفاده از ظرفیت نیروی انسانی تمام مناطق استان و مدیریت میدانی در شهرستانها بوده است.
قطعا در آینده با توجه به شرایط موجود کشور در زمان کنونی و مقایسه مدیریت استان مازندران با دیگر استانها به شایستگی از مازندران و مدیریت حسین زادگان یاد خواهد شد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس