pakan1

امروز : پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸
استاندار مازندران:

تعطیلات کرونایی، تعطیلات مرگ است

چالوس نیوز | استاندار مازندران گفت: تعطیلات کرونایی برای مسافرت نیست بلکه تعطیلات برای ماندن در خانه است و این تعطیلات مرگ است.
تعطیلات کرونایی، تعطیلات مرگ است
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۲۲:۱۰ |
کد خبر : ۱۷۱ |
مازندران

احمد حسین زادگان  در جلسه ستاد جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در چالوس اظهار داشت: مردم باید تلاش کنند در خانه بمانند و قرنطینه فردی در استان گسترش یابد.

وی ادامه داد: پیش بینی ما این است بتوانیم با آسیب کمتر از این بحران خارج شویم و اقدامات شهرستانی در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا شایسته بوده است.

حسین زادگان اذعان داشت: ۸۵ درصد بیماری با مراقبت های معمولی رفع می شود و نیاز تمام مردم مراقبت اای شخصی را انجام دهند تا مشکل ها کاهش یوبد.

استاندار مازندران تصریح کرد: کمیته های پشتیبانی و خیرین در شهرستانها باید فعار تر از گذشته پای کار بیایند و اقلام بهداشتی در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

وی گفت: در حال حاضر در استان مازندران استرس ها کاهش پیدا کرده و در تمام ورودی های استان مازندران تست کرونا گرفته می شود.

نماینده عالی دولت در استان مازندران گفت: بیمارانی که از بیمارستان ترخیص می شوند نیز باید مراقبت شود و از منزل خارج نشود چون انتقال ویروس امکان پذیر وست.

وی گفت: حس کمک و همدردی در مردم وجود دارد و خیرین کمک های خوبی در شهرستانهای استان جمع شده است.

حسین زادگان بیان داشت: تعطیلات کرونایی تعطیلات مرگ است نه برای تفریحی و باید در خانه بمانند و از سفر جلوگیری کنند و این تعطیلات متفاوت است و ماسفرت در این شرایط غیر اخلاقی است.

وی گفت: رستورانها باید در شهرها تعطیل شود، تالارها و هر تجمعی در شهرستانها باید تعطید شوند تا بتوانیم شیوع ویروس کرونا را کنترل کنیم.

استاندار مازندران‌بیان داشت: قلیان سراها به طور کل تعطیل شد و اجاره دادن ویلا و خانه به مسافران ممنوع است.

وی گفت: نصب هر گونه چادر مسافرتی در سطح استان مازندران ممنوع است و کادر پزشکی و بهداشت و درمان حضور مستمر دارند و خدمت رسانی مطلوب انجام‌ می دهند.

استاندار مازندران گفت: دورکاری در ادارات فعال شود و با وسیله فضای مجازی کارها انجام شود و تجمع در ادارات جلوگیری شود.

وی گفت: از ملاقات عمومی و حضور در بیمارستانها جلوگیری شود و سعی شود تمام اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا انجام شود.

استاندار مازندران گفت: انتظار است خبرنگاران اخبار مربوط به کرونا را از طریق منابع موثق اطلاع رسانی و مردم را تشویق به مانون در خانه بکنند.

وی گفت: پذیرش مسافر در مدارس ممنوع و باید تلاش شود از ورود هنه مسافران جلوگیری و در صورت مشاهده اجاره ویلا و خانه قطعا پلمپ می شود.

استاندار مازندران گفت: ضد عفونی شهرها و روستاها به صورت مستمر در حال انجام است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید