pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۲
فرمانده سپاه نوشهر:

سپاه نوشهر برای تولید ماسک پای کار آمد

چالوس نیوز | فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشهر گفت که بر اساس توافقی که با شبکه بهداشت شهرستان صورت گرفت از امروز یکشنبه کار تولید پنج هزار عدد ماسک با همکاری چهار حوزه بسیج خواهران این ناحیه شروع شده است.
سپاه نوشهر برای تولید ماسک پای کار آمد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۲:۵۳ |
کد خبر : ۱۵۵ |
مازندران

به دنبال افزایش تقاضا برای خرید برخی از اقلام بهداشتی مانند دستکش ، ماسک و  محلول های ضدعفونی کننده برای مقابله با ویروس کرونا ، حوزه بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشهر برای تولید ماسک به منظور رفع این کمبودها پای کار آمد.

سرهنگ حسین جناسمی افزود : ماسکی که از سوی مجموعه خواهران بسیجی در این شهرستان تولید می شود از نوع پارچه ای و منطبق با استانداردهای بهداشتی بوده و قرار است پس از تولید برای توزیع رایگان در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان قرار گیرد.

وی اظهار داشت : در کنار این اقدامات ، قرار است چندین دست لباس فرم نیز با همکاری بسیج خواهران برای کادر درمانی بیمارستان نوشهر که این روزها برای بهبود وضعیت افراد آلوده به این ویروس در خط مقدم و شبانه روزی با تمام وجود تلاش می کنند ، دوخته شود.

از زمان شیوع ویروس کرونا در استان مازندران از ۱۳ روز گذشته تاکنون ، میزان تقاضا  برای خرید برخی از اقلام بهداشتی نظیر ماسک ، دستکش و ... روز به روز بیشتر شده به طوری که در مقابل برخی از داروخانه ها و حتی مراکز عرضه لوازم بهداشتی و آرایشی با صفوف طولانی خرید این کالا همراه بود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس