pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۴
رییس پلیس آگاهی مازندران خبر داد:

کشف ۳ هزار ماسک بهداشتی در نوشهر

چالوس نیوز | رییس پلیس آگاهی مازندران گفت: هفت متهم به احتکار و قاچاق کالا در شهرهای مختلف استان مازندران شناسایی و دستگیر شدند.
کشف ۳ هزار ماسک بهداشتی  در نوشهر
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۵ |
کد خبر : ۱۴۵ |
مازندران

سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی  اظهار داشت : در راستای مقابله با قاچاق و احتکار کالاهای سلامت محور با توجه به شیوع بیماری کروناویروس در سطح استان و افزایش استفاده از لوازم پیشگیری از بیماری در بین شهروندان و وقوع احتکار و قاچاق این کالاها از سوی افراد سودجو، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد : ماموران پلیس آگاهی در شهرستان نوشهر با شناسایی و توقیف یک دستگاه خودرو در بازرسی از آن موفق شدند، ۳ هزار ماسک بهداشتی را کشف و راننده خودرو را دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: در همین خصوص در بازرسی از ۴ واحد صنفی داروخانه و ۲ فروشگاه عرضه محصولات بهداشتی در شهرستان های  نوشهر، ساری، بابل و قائم شهر موفق به کشف ۱۱ هزار و ۶۸۰ ماسک بهداشتی احتکار شده در این واحد ها شدند.

تقدیسی افزود: همچنین از این واحدهای صنفی ۲۳۶ عدد ژل ضد عفونی کننده به همراه ۳۵۰ شیشه الکل صنعتی کشف شد و ۷ متهم به احتکار و قاچاق کالا شناسایی و دستگیر شدند .

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه کالاهای مکشوفه به دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل شد، بیان داشت: واحدهای صنفی متخلف نیز از سوی مرجع قضائی و ذیربط پلمب شدند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید

اخبار چالوس

اخبار ایران

اخبار مازندران

نماینده مجلس