pakan1

امروز : شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱
اوقات فراغت زیاد فرمانداریها با نبود نیروی انسانی با انگیزه!!!

صندلی خالی معاونت فرمانداری نوشهر و چالوس / یزدانی و زندی، منتظر کدام معجزه هستند‼️

با پیگیری‌های احمدی لاشکی نماینده پرتلاش سابق منطقه، دو شهرستان نوشهر و چالوس به رتبه یک فرمانداری‌های استان مازندران ارتقاء یافتند اما متاسفانه در پی إهمال فرمانداران سابق و فعلی، بعضی از کرسی‌های این شهرستان، همچنان خالیست.
صندلی خالی معاونت فرمانداری نوشهر و چالوس / یزدانی و زندی، منتظر کدام معجزه هستند‼️
شنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۵ |
کد خبر : ۲۹۰ |
یادداشت

❇️  چالوس دارای دو معاونت فرمانداری می‌باشد که معاون سیاسی، امنیتی آن طبق شواهد بازنشسته،  و یک صندلی معاونت آن خالی از گزینه است و معاون عمرانی فرمانداری چالوس از بستگان فرماندار فعلی می‌باشد.

❇️ ساختمان سفید همافران نوشهر که مهمترین مرکز فرمانداری حوزه انتخابیه می‌باشد، فقط یک معاون فرماندار دارد که تا ماهای قبل تمامی کارهای اجرایی و عمرانی روی دوش وی بوده است. اما با نزدیک شدن به انتخابات مهم شورای شهر و ریاست جمهوری این صندلی مهم همچنان خالی بوده و سعید یزدانی در انتخاب فرد مورد نظر تعلل می‌کند. انتظار می‌رفت حال که از وی بعنوان فرمانداری باتجربه یاد می‌گردد برای انتخاب فرد مورد تایید، تلاش بیشتری انجام داده تا روند کارها در این نهاد مهم سیاسی سریعتر انجام پذیرد.

➖ معاونت فرمانداری‌ها برای پیشبرد اقدامات فرمانداران نقش بسزایی دارند که متاسفانه در شهرستان‌های نوشهر و چالوس بخوبی از این ظرفیت استفاده نمی‌شود. معاونت‌هایی که در ایام کرونایی می‌توانند، کمک شایانی برای اقدامات مدیریت شهری انجام دهند.

✍ روح اله سلطانی لشکناری

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید