امروز : دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۹
با تدبیر مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال

گام های توسعه گردشگری شمال کشور برداشته می شود

چالوس نیوز - زمانی ربیع پور سکان مدیرعاملی شرکت عمران و مسکن شمال را قبول کرد که کمتر کسی با وجود اسم و رسم دار بودن این شرکت آن را قبول می کرد زیرا اوضاع داخلی این شرکت مناسب نبود،بدهی های زیادی این شرکت از خود برجای گذاشته بود و از همه مهمتر آرامش مهمترین موضوعی بود که از این مجموعه رخت بر بسته موجب می شد تا افراد از پذیرش مسئولیت مدیرعاملی ترس داشته باشند اما ربیع پور این مسئولیت را قبول و امروز توانست اقدامات خوب و ارزنده ای را در مجموعه داشته باشد.
گام های توسعه گردشگری شمال کشور برداشته می شود
جمعه | ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۲۰:۳۱ |
کد خبر : ۱۹۱ |
یادداشت

چالوس نیوز - با تدبیر ، تلاش و برنامه ریزی های مستمر و اصولی مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال، گام های توسعه گردشگری شمال کشور برداشته می شود.
تمام ایران و گردشگران خارجی شمال کشور را به عنوان سرزمین گردشگری می شناسند اما تا کنون در جهت توسعه صنعت گردشگری در استاندارد بین المللی در دو استان گیلان و مازندران اقدامی نشده است.
شرکت عمران و مسکن شمال بعنوان زیر مجموعه هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان با طراحی و برنامه ریزی طرح های مختلف گردشگری در تراز بین المللی گام های خوبی را برای توسعه صنعت گردشگری در شمال بر میدارد.

گام های توسعه گردشگری شمال کشور برداشته می شود
دکتر حمیدرضا ربیع پور از زمانی که بعنوان مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال بعنوان یک نیروی بومی منصوب شد ایده پردازیهای خوبی داشت و امروز با تلاش و کوشش این مدیر موفق هیچ پروژه ای در مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال متوقف نیست و همه آنها در حال اجرا قرار دارند.
دکتر ربیع پور که تجربه خوب مدیریتی در گذشته در شهرداریهای کلاردشت و فریدونکنار،معاونت عمرانی سازمان دانش آموزی ، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال و دارای مسئولیت در شرکت عمران و مسکن شمال در پست های مختلف بود انتخاب هوشمندانه ای از سوی بنیاد مستضعفان برای مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال بود.
سالها بود شهروندان انتظار داشتند مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال از بین نیروهای بومی انتخاب شود تا سرانجام بنیاد با انتخاب مدیری توانمند و با استعداد چون حمیدرضا ربیع پور او را بعنوان مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال منصوب کرد.
زمانی ربیع پور سکان مدیرعاملی شرکت عمران و مسکن شمال را قبول کرد که کمتر کسی با وجود اسم و رسم دار بودن این شرکت آن را قبول می کرد زیرا اوضاع داخلی این شرکت مناسب نبود،بدهی های زیادی این شرکت از خود برجای گذاشته بود و از همه مهمتر آرامش مهمترین موضوعی بود که از این مجموعه رخت بر بسته موجب می شد تا افراد از پذیرش مسئولیت مدیرعاملی ترس داشته باشند اما ربیع پور این مسئولیت را قبول و امروز توانست اقدامات خوب و ارزنده ای را در مجموعه داشته باشد.
ربیع پور در آغاز پذیرش مسئولیت تمامی پروژه های متوقف شده شرکت عمران و مسکن شمال را فعالی و توانست با مدیریت خوب خود بدهی های گذشته را پرداخت و آرامش به نمک آبرود بازگردد و امروز با برنامه ریزی های اصولی وی شاهد اتفاقات خود در بخش گردشگری شمال کشور خواهیم بود.
شرکت عمران و مسکن شمال در شهرستانهای مختلف استان مازندران طرح های گردشگری متنو.عی از جمله باشگاه ساحلی و هتل بزرگ را در دستور کار قرار دارد و در استان گیلان نیز بزرگترین شهر بازی خاورمیانه و احداث باشگاه ساحلی در برنامه های این شرکت به چشم می خورد.
یکی دیگر از اقدام های خوب مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال افزایش درآمدهای این شرکت در مقایسه با سالهای گذشته بوده و همچنین ایشان توانستند با فراهم کردن تجهیزات و امکانات خوب میزبان شایسته برای گردشگران داخلی و خارجی در مجتمع تفریحی توریستی نمک آبرود باشد.

گام های توسعه گردشگری شمال کشور برداشته می شود

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد