pakan1

امروز : شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲
آقای استاندار؛ راه اندازی یک ساختمان برای حضور در غرب با این همه هزینه نیاز بود؟

استاندار مازندران دستور داد ساختمان فرمانداری سابق نوشهر و ساختمان مسکونی مربوط به آن برای حضور وی و مدیران کل استان با هزینه شهرستانی تجهیز و آماده شود.
صندلی خالی معاونت فرمانداری نوشهر و چالوس / یزدانی و زندی، منتظر کدام معجزه هستند‼️
اوقات فراغت زیاد فرمانداریها با نبود نیروی انسانی با انگیزه!!!

با پیگیری‌های احمدی لاشکی نماینده پرتلاش سابق منطقه، دو شهرستان نوشهر و چالوس به رتبه یک فرمانداری‌های استان مازندران ارتقاء یافتند اما متاسفانه در پی إهمال فرمانداران سابق و فعلی، بعضی از کرسی‌های این شهرستان، همچنان خالیست.
جای خالی مازندران بین برندها

چالوس نیوز | با آنکه بازارها در تسخیر بجای خالی مازندران بین برندهارندها است اما جای خالی محصولات و تولیدات مازندران بین این برندهای با نام و نشان خالی است، علی امینی کارشناس اقتصاد بین‌الملل در یادداشتی به این مسئله پرداخته است.
اقتصاد هزار راه نرفته مازندارن
یاداشت تخصصی؛

چالوس نیوز | پایش مقصدهای صادراتی محصولات در مازندران حکایت از آن دارد که تولیدات استان به رغم مزیت ها و قابلیت های فراوانش هنوز نتوانسته به بازارهای فراوانی راه یابد، این محور یاداشتی است که محمد هاشمی تولیدکننده و فعال اقتصادی در مازندران ارسال کرده است.
گردشگری مازندران، از عرش تا فرش

چالوس نیوز | اگرچه مازندران نگین گردشگری ایران زمین به شمار می رود، اما مشکلات متعدد به همراه کرونا دست به دست داده تا این نگین را از عرش به فرش اندازد، این بخشی از یادداشت محمد اکبری فعال حوزه گردشگری در مازندران است که در ادامه می خوانید.
دلنوشته « هادی ابراهیمی » در اولین نوروز بدون سردار دل ها
خطاب به فرزندان « شهید حاج قاسم سلیمانی » ؛

چالوس نیوز | دل های بیشماری در سراسر جهان ، این روزها غصه دار سرداری هستند که اسطوره مقاومت بود و امید قلب هایی بود که دل در گرو شجاعت ، اخلاص و مهربانی این بزرگ مرد تاریخ داشتند ......
نظم ناپذیری ؛چالش مهم مقابله با ویروس کرونا
کوروش غفاری چراتی؛

چالوس نیوز | بی تردید باید گفت یکی از چالش های مهم حوزه سلامت که امروزه به مثابه تهدیدی هولناک زندگی و حیات شهروندان را در دهکده جهانی به مخاطره انداخته است اپیدمی ویروس کرونا می باشد.
شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران و بازار داغ کلاهبردان

چالوس نیوز | شیادان و کلاهبردان از جمله افراد بی وجدانی و نامردی هستند که به قصد دستیابی به پول و سودهای کلان از هر روش و ابزار ممکن برای فریب و سرکیسه کردن مردم استفاده می کنند.
 واقعیت‌هایی درباره کرونا که باید بدانید

چالوس نیوز | در ماه مه سال ۱۹۹۷ (اردیبهشت ۱۳۷۶) علائمی در پسربچه سه ساله‎ای دیده شد که در ابتدا به سرماخوردگی عادی شباهت داشت. وقتی علائم بیماری‎اش - گلودرد، تب و سرفه - شش روز ادامه یافت، او را به بیمارستان ملکه الیزابت در هنگ کنگ بردند. سرفه‎هایش آنجا شدیدتر شد و نفس‌تنگی پیدا کرد. علیرغم مراقبت‌های جدی، پسربچه درگذشت.
میزبانی؛ وقتی دیگر

چالوس نیوز | سفر یکی از بهترین لحظات زندگی است و نوروز در فرهنگ ما همیشه با گردش و دید و بازدید، یکی از بهترین فرصت‌های استراحت، بعد از یک سال تلاش است.