امروز : دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۱۴
عروس خزر، بر سر سفره عقد اجباری!!!!؟؟؟؟

چالوس نیوز / قدیمی ترین نقشه با نام مازندران به 210 سال قبل ( 1214 قمری) بر می گردد که توسط محمد رضا قره چه داغی تهیه شده است و نام خزر و مازندران را بطور همزمان در بر دارد.
گام های توسعه گردشگری شمال کشور برداشته می شود
با تدبیر مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال

چالوس نیوز - زمانی ربیع پور سکان مدیرعاملی شرکت عمران و مسکن شمال را قبول کرد که کمتر کسی با وجود اسم و رسم دار بودن این شرکت آن را قبول می کرد زیرا اوضاع داخلی این شرکت مناسب نبود،بدهی های زیادی این شرکت از خود برجای گذاشته بود و از همه مهمتر آرامش مهمترین موضوعی بود که از این مجموعه رخت بر بسته موجب می شد تا افراد از پذیرش مسئولیت مدیرعاملی ترس داشته باشند اما ربیع پور این مسئولیت را قبول و امروز توانست اقدامات خوب و ارزنده ای را در مجموعه داشته باشد.
امام خامنه‌ای، امام دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ** هادی ابراهیمی

چالوس نیوز / دوره بیش از ربع قرنی پس از امام خمینی(ره) را با اقتدار کامل و صیانت دقیق از انقلاب پیش بردن، نشان داد که امام خامنه‌ای «امام» دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی است، شخصیتی که نشان داد چگونه می‌توان راه امام را در سخت‌ترین اوضاعی که دشمنان داخلی و خارجی رقم می‌زنند، طی کرد و موانع را یکی پس از دیگری کنار زد و توطئه‌ها را خنثی کرد.
واکنش معکوس به سیاست های بهزیستی کشور در مازندران **سیده فریبا حسینی

چالوس نیوز / یکی از اماکنی و محل هایی که نصب دوربین های مداربسته درآنها ضروری می باشد مهد های کودک است تا والدین کودک بتوانند با آسایش خاطر کودکان خود را برای ساعتی دور از خود و به مهد کودک ها بسپارند لذاباید انها به این آسایش خاطر برسند که کودک انها در محل مناسبی فرار دارد وبا درستی با کودک آنها برخورد می شود که همه این موارد با دوربین های مداربسته نصب شده درمهد های کودک این آسایش خاطر را برای والدین ایجاد می کند و آنها می توانند از لحظه لحظه ی نگهداری کودک دلبندشان در مهد های کودک و نحوه برخورد مربی با آنها و بررسی محل قرار گرفتن کودک نظارت داشته باشند و کودکشان را با آسودگی خاطربه مکانی امن بسپارند.
عدالت بزرگترین ناموس حیات است  ** محمدصفر لفوتی
یادداشتی به بهانه دستگیری سعید مرتضوی؛

? شاید خبر دستگیری "سعید مرتضوی" برای برخی مردم اهمیت نداشته باشد‼️
رسانه ها بازوی توانمند تولید و اشتغال  ** سیده فریبا حسینی

با گسترش رسانه در بعد مجازی و مکتوب و نقش تاثیر گذار آن در جامعه می توان آن را بازوی توانمند تولید و اشتغال نام برد.
منطقه آزاد انزلی،کلید طلایی توسعه شمال ایران

با توجه به اینکه منطقه آزاد انزلی بعنوان تنها منطقه آزاد فعال شمال کشور فعالیت می کنند کلید طلایی توسعه شمال کشور محسوب می شود.
گفتمان سازی رسانه ای راهی برای کاهش طلاق  ** ساسان شیخی

امروزه یکی از مهمترین معضلات و آسیب های اجتماعی در ایران مخصوصا شمال کشور موضوع طلاق است که با گفتمان سازی رسانه ای می توان برای کاهش آن تلاش کرد.
گفتمان سازی رسانه ای راهی روشن ،برای آسیب شناسی معضلات اجتماعی  ** سیده فریبا حسینی

آسیب های اجتماعی چون اعتیاد و طلاق در همه کشورهای جهان به عنوان دو موضوع اساسی و چالشی بزرگ در آمده است و همواره به دنبال راهکارهای کلیدی و اساسی برای کاهش آن هستند.
فرصت‌ها و محدودیت‌های دیپلماسی درعصر «پسابرجام»- بهرام قاسمی*

با نهایی شدن توافق هسته‌ای میان کشورهای 1+5 به همراه نماینده عالی سیاست خارجی و امنیتی مشترک اتحادیه اروپا با کشورمان در تیرماه 1394 و متعاقب آن اجرایی شدن این توافق در دی ماه همان سال،فضای مثبت و چشم‌انداز امیدوارکننده و پنجره فرصت فراخ و گسترده‌ای فراروی سیاست و روابط خارجی کشورمان گشوده شد.