pakan1

امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۸
اختصاصی / فرماندار چالوس:

عده ای ۵ سال است به دنبال ضربه زدن به دولت هستند

چالوس نیوز : فرماندار چالوس گفت: عده ای در کشور حدود 5 سال است دایما در حال برنامه ریزی و توطئه هستند تا به دولت ضربه بزنند.
عده ای 5 سال است به دنبال ضربه زدن به دولت هستند
یکشنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۱:۵۱ |
کد خبر : ۸۵ |
چالوس

به گزارش چالوس نیوز محمد ناصر زندی در جلسه شورای اداری چالوس دمیدن روحیه امید ، توجه به خواسته های بحق مردم ، برنامه ریزی و نیز بهره گیری از همه ظرفیت های موجود را به عنوان راهکاری موثری برای حل معضل بیکاری در شهرستان معرفی کرد.
محمدناصر زندی با اشاره به حوادث اخیر در جای جای کشور افزود :‌ نباید به بهانه گرانی تخم مرغ دولت را مورد هدف قرارداد نکته مهم اینکه قبل از شکل گیری دولت دهم یکی از مهم ترین مشکلاتی که مردم از آن رنج می بردند بی ثباتی قیمت ها بود.
وی گفت: اغتشاش و آشوب در چالوس قبل از هرگونه اقدامی باطل شد.


 • *** عده ای در این ایام با زیر سوال بردن مسوولان نظام و قوه قضائیه آتش بیار معرکه بودند
 • *** اقدامات اخیر یعنی زدن شاخه ای که خود روی آن نشسته ایم

 • نماینده عالی دولت در شهرستان اذعان داشت: دولت یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی است هرآنکه در راستای تضعیف دولت قدم برداشته و شعله ای برافروزد، قطعا پیامدهای آن دامنگیر همه خواهد شد اقدامات اخیر یعنی زدن شاخه ای که خود روی آن نشسته ایم.
  وی گفت: عده ای در این ایام با زیر سوال بردن مسوولان نظام و قوه قضائیه آتش بیار معرکه بودند در این شرایط بحرانی که به وحدت، همدلی و امید نیاز داریم، نباید مردم را ناامید کرد و باید بدانیم هر زمان ارکان سه قوه به هم نزدیک تر بودند، دشمن بیشتر به دنبال تخریب بود.
  وی تاکید کرد: مشکلات مردم باید با دلسوزی و وقت گذاشتن پیگیری شود، مردم سرمایه های اجتماعی هستند، نباید آنها را از دست بدهیم. ما هم از همین مردم هستیم و باید به حرفهای آنها گوش دهیم.
  زندی گفت: به سرمایه گذاران دلگرمی داده و مشکلات آنها را حل کنیم و پروژه های عمرانی در سطح شهرستان با جدیت و تلاش بیشتری ادامه یابد.
  وی گفت: باید از ظرفیتهای مردمی شهرستان بیشتر استفاده کنیم. در همین راستا مدیریت مشارکتی را در دستور کار قرار داده و ۱۲ کمیسیون تشکیل دادیم.
  انتهای پیام /ش

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
 • اولین نظر را شما بدهید