pakan1

امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۰
امام جمعه چالوس:

بعد از انقلاب خدمات خوبی به مردم ارائه شده است

چالوس نیوز - امام جمعه چالوس گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات خوبی به مردم ارایه شده است.
بعد از انقلاب خدمات خوبی به مردم ارائه شده است
یکشنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۱:۳۶ |
کد خبر : ۸۴ |
چالوس

به گزارش چالوس نیوز، حجت الاسلام محمد مهدی راشدی در جلسه شورای اداری چالوس از اهداف شكل گیری نظام جمهوری اسلامی و مسئولان را  خدمت رسانی درست به مردم عنوان كرد و گفت: در این خصوص همه باید برای برطرف شدن مشكلات مردم دست به دست هم دهند.
وی با بیان اینكه در طول سال های بعد از انقلاب خدمات خوبی به مردم ارائه شده است اما شان مردم بیشتر از این ها است، افزود: همه خدمات برای حفظ دین و ایجاد امید در مردم است.
امام جمعه چالوس گفت: در غرب مازندران صنعت توریست بهترین صنعتی است كه می تواند ترویج پیدا كند اما نه كشاورزی درستی دارند و نه به صنعت گردشگری به درستی پرداخته می شود و مسئولان باید زمینه ترویج فرهنگ توریست پذیری را فراهم كنند.

وی بیان داشت: در چند روز گذشته حوادثی که در کشور رخ داد از سوی عده ای بوده که در پی اعتراض مردم شو استفاده کردند و با مدیریت دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال اهداف خاصی بوده اند.
راشدی گفت: دشمن آرزو دارد که گمراه شویم و از بصیرت و مسیر اصلی برگردیم، بنابراین برای گمراه شدن ما از راه های زیادی استفاده و هزینه نموده و با انتشار اکاذیب و دروغ افکار دنیا را تسخیر می کند.
امام جمعه چالوس تاکید کرد: امروز دیگر جای آزمون و خطا نیست و سپردن مسوولیت ها نباید بر اساس رابطه باشد ، مردم از تبعیض و اختلاف طبقاتی ناراحتند. خود را بجای کارگری که شرمنده با دست خالی به منزل برمی گردد بگذاریم و در صدد رفع مشکلات آن برآییم.
امام جمعه چالوس اظهار کرد:  در کشور امکانات، ظرفیت، سرمایه، نخبگان و افراد توانمند بسیاری داریم اما از آنها استفاده نکردیم ، همه ما میدانیم با بیکاری و گرانی مشکلاتی برای جامعه ایجاد می شود که رفع آنها نیازمند تدبیر است.
وی گفت: هیچکس دوست ندارد پرچم کشورش به آتش کشیده و به مقدسات توهین شود. توهین ها قلب مردم را جریحه دار می کند.
راشدی نوری تاکید کرد: در شهرستان‌چالوس تدبیر فرماندار، شورای تامین، نیروهای بسیج و سپاه، نظامی، انتظامی و سربازان گمنام مانع بروز اغتشاش شد.
وی گفت: مشکل بزرگ‌ جامعه ما این است که نسبت به هم بدگمان و بی اعتمادیم. باید دست به دست هم داده و وحدت را برقرار و دشمنان را مایوس کنیم.متاسفانه هر جناحی علیه جناح دیگر است. همه کسانی که معتقد به نظام و ارکان آن هستند باید در کنار هم باشند و  اختلاف سلایق نباید موجب ایجاد مشکل شود.

انتهای پیام /ش

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید