pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹
امام جمعه چالوس:

چالوس با همه عظمتی که دارد اما محروم است

چالوس نیوز | حجت الاسلام و المسلمین سید داوود موسوی امام جمعه چالوس در مراسم معارفه فرماندار این شهرستان اظهار داشت: چالوس با این عظمت و خدماتش جزء شهرستان‌های محروم مازندران است و این اغراق نیست.
چالوس با همه عظمتی که دارد اما محروم است
جمعه | ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۰۱:۱۲ |
کد خبر : ۳۱۲ |
چالوس

حجت الاسلام و المسلمین سید داوود موسوی امام جمعه چالوس در مراسم معارفه فرماندار این شهرستان اظهار داشت: چالوس با این عظمت و خدماتش جزء شهرستان‌های محروم مازندران است و این اغراق نیست.

وی ادامه داد: از ۳۳۰ کیلومتر جاده در شهرستان چالوس، همچنان جاده های خاکی زیادی وجود دارد و از ۱۵۴ روستای شهرستان چالوس هنوز به روستا از نعمت گاز محروم هستند و روستاها نیز مشکل دارد و حتی شهرستان چالوس مرزن آباد با مشکلات آب شرب و کمبود آن مواجه هستند.

وی با بیان اینکه شهرداری چالوس با سرپرست مدیریت می شود، تصریح کرد: شهرستان چالوس منابع پایدار مانند نوشهر که بندر و گمرگ دارد، ندارد.

امام جمعه چالوس گفت: در کنار آزادراه که مسافران با حجم زیادی در پایان هفته به چالوس می‌آیند و جمعیت این شهرستان را دو برابر می کند اما منبع پایدار درآمدی برای چالوس وجود ندارد.

وی بیان داشت: معضلات زیادی در حوزه آب‌های سطحی وجود دارد و بافت فرسوده چالوس بسیار زیاد است.

حجت الاسلام موسوی تأکید کرد: باید استانداری مازندران توجه ویژه به شهرستان چالوس داشته باشد و این نیاز به عزم جدی دولت است تا چالوس از مشکلاتش رهایی یابد.

وی با قدردانی از زحمات فرماندار سابق چالوس، ابراز داشت: با وحدت و همدلی برای ساختن چالوس در کنار فرماندار جدید هستیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید