pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۸
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس:

توسعه در مازندران، نامتوازن بوده است

چالوس نیوز | محمدعلی محسنی در مراسم معارفه فرماندار جدید چالوس با اشاره به اینکه عدالت در توزیع امکانات را متذکر می‌شوم اظهار داشت: توسعه در مازندران نامتوازن بوده است و توزیع اعتبارات نیز نامتوازن صورت گرفته است.
توسعه در مازندران، نامتوازن بوده است
جمعه | ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۰۰:۳۳ |
کد خبر : ۳۱۱ |
چالوس

محمدعلی محسنی در مراسم معارفه فرماندار جدید چالوس با اشاره به اینکه عدالت در توزیع امکانات را متذکر می‌شوم اظهار داشت: توسعه در مازندران نامتوازن بوده است و توزیع اعتبارات نیز نامتوازن صورت گرفته است.

وی ادامه داد: تفکر نامناسبی که بر اساس بودجه‌های ملی و استانی باید به پروژه‌های ۵۰ درصد اختصاص یابد، انتظار می‌رود این تفکر توسط استاندار جدید مازندران خاتمه یابد زیرا اگر این تفکر ادامه یابد پروژه‌های فربه، فربه تر می شوند و پروژه‌های ضعیف هیچ وقت به آن حد از بالندگی نمی رسند که مردم بهره مند شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما این است تا در زمان استانداری آقای حسینی پور، تعادل و عدالت در توزیع امکانات در مازندران برقرار شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت ها و امکانات غرب استان به تنهایی می‌تواند یک کشور را مدیریت کند، تصریح کرد: استاندار مازندران باید چالوس را شهرستان متفاوت از سایر شهرستان‌های استان ببیند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید