pakan1

امروز : سه شنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۹
امام جمعه مرزن آباد:

آقای استاندار اجازه ندهید مرزن آباد، مرض آباد شود / ریاست دادگستری مازندران از تخریب منابع طبیعی جلوگیری کند

امام جمعه مرزن آباد گفت: از استاندار مازندران درخواست دارم جلوی واگذاری معدن جدید در مرزن آباد را بگیرد و اجازه ندهد مرزن آباد با این همه واگذاری معادن به مرض آباد تبدیل شود.
آقای استاندار اجازه ندهید مرزن آباد، مرض آباد شود / ریاست دادگستری مازندران از تخریب منابع طبیعی جلوگیری کند
شنبه | ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۰۱:۰۳ |
کد خبر : ۳۰۷ |
چالوس

حجت الاسلام جهاندار در خطبه های این هفته نماز جمعه مرزن آباد اظهار داشت: در باره واگذاری معدن در منطقه دوراهی چنس و ازارک که پروانه اکتشاف آن نیز صادر شده است شهروندان مرزن آباد با مراجعه به دفتر بنده به این موضوع اعتراض کردند و بررسی هایی هم که داشتم صلاح برای واگذاری نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر 10 معدن در شهر مرزن آباد فعالیت دارند که به نظر می رسد کافی است و در شمالی ترین و جنوبی ترین منطقه مرزن آباد در حال واگذاری معدن هستند که در حال جانمایی می باشند و این ظلم به مردم منطقه است.

خطیب جمعه مرزن آباد تاکید کرد: واگذاری جدید معدن در منطقه ازارک قرار بود در منطقه دشت نظیر کجور باشد آنجا مخالفت شد و بعد منتقل کردند به این منطقه که به دور از انصاف می باشد.

جهاندار لاشکی اظهار داشت: این پروژه فنی و کارشناسی نیست خطرات و آسیب های زیادی برای پروژه میلیاردی قطعه چهار آزاد راه تهران – شمال به همراه دارد و ضمن اینکه این منطقه خاستگاه درختان منحر به فرد زربین است.

وی گفت: تمامی مسئولان شهرستانی ، استانی و از همه مهمتر مردم منطقه مخالف این واگذاری هستند اما نمی دانیم چه مافیایی در پشت پرده وجود دارد که اصرار بر این واگذاری دارند .

جهاندار بیان داشت: آقای استاندار مردم عصبانی هستند و الان با تشکیل شورای تامین و بررسی همه جانبه جلوی این کار را بگیرید و اجازه ندهید تنش در منطقه ایجاد شود.

خطیب جمعه مرزن آباد تصریح کرد: از ریاست دادگستری استان مازندران و رئیس دادگاه مرزن آباد درخواست داریم در این موضوع ورود کرده و اجازه تخریب منابع طبیعی را نداده زیرا در منطقه مورد نظر هم خاستگاه درختان منحصر به فرد زربین بوده و هم طبیعتی است که مردم استفاده می کنند.

وی همچنین ضمن تبریک میلاد حضرت زینب کبری (ص) اظهار داشت: روز پرستار به همه پرستاران تبریک گفته و انصافا در دوران گرونا در خط مقدم سلامت بودند و برای همه آنها آرزوی سلامتی دارم و مردم فداکاری پرستاران را فراموش نمی کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید