امروز : دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۱
عضو شورای شهر نوشهر:

اجرای برنامه های فرهنگی مانع آسیب های اجتماعی می شود

چالوس نیوز - عضو شورای اسلامی شهر نوشهر گفت: اجرای برنامه های فرهنگی در سطح شهر موجب می شود تا مانع آسیب های اجتماعی باشد و در این زمینه باید برنامه ریزی های متنوع و متعددی انجام شود.
 اجرای برنامه های فرهنگی مانع آسیب های اجتماعی می شود
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۵ |
کد خبر : ۲۲۱ |
چالوس

جمیله هاشمی در جمع بانوان خبرنگاران عضو انجمن صنفی خبرنگاران غرب مازندران با تاکید بر اینکه مهارتهای زندگی باید آموزش داده شود و این موضوع مهم فرهنگ سازی شود اظهار داشت : به علت استقبال خوبی که از چند برنامه گذشته با عناوین مختلف و موضوعاتی چون فرزند پروری و شناخت همسر صورت گرفت  برگزاری این همایش ها ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: جشنواره سبزینه و جشنواره ارکیده در راستای شادی و نشاط و تحکیم بنیان خانواده برگزار شد که با استقبال بسیار شهروندان و حتی گردشگران سایر نقاط کشور قرار گرفت.

عضو شورای شهر نوشهر با بیان اینکه شهر یک موجود زنده است و اگر به آن رسیدگی نشود دچار آسیب می شود تصریح کرد: در ازای کارهای فرهنگی که انجام می شود نیاز است به برنامه های فرهنگی و اجتماعی نیز پرداخته شود تا از آسیب های اجتماعی جلوگیری شود.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت ایجاد محیطی آرام و اختصاصی برای ورزش و پیاده‌روی بانوان نوشهری، اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته پارک بانوان را در شأن بانوان از نظر امکانات احداث خواهیم کرد.

هاشمی افزود: پارک ویژه بانوان در خیابان شهید فلاحی نوشهر در زمینی به وسعت حدود ۵ هزار متر و با تجهیزات و امکانات لازم و مخصوص ورزش بانوان در حال طراحی و اجرا است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر نوشهر عنوان کرد: زیرساخت‌های خوبی در این محیط برای توسعه ورزش بانوان وجود دارد و سعی داریم تا از آن برای توسعه امکانات ورزشی ویژه بانوان استفاده کنیم.

وی بیان داشت:  بانوان نوشهری می‌توانند در فضایی مناسب و آرام با آسودگی خاطر از این پارک اختصاصی استفاده کنند.

هاشمی در پایان از حضور دکتر انوشه در نوشهر به دعوت شورای شهر و شهرداری خبر داد و گفت: همایش دکتر انوشه در تیرماه برگزار می شود که به طور حتم با استقبال گرم شهروندان خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد