pakan1

امروز : پنج شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۶
رئیس اتاق اصناف شهرستان چالوس:

تعطیلی واحدهای صنفی در راستای سلامت مردم است

چالوس نیوز | رئیس اتاق اصناف شهرستان چالوس گفت: تعطیلی واحدهای صنفی طبق دسشتور ستاد مقابله با کرونا استان مازندران در راستای سلامت مردم است که باید مورد توجه قرار گیرد.
تعطیلی واحدهای صنفی در راستای سلامت مردم است
جمعه | ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۲ |
کد خبر : ۲۰۵ |
چالوس

رحمت الیکایی اظهار داشت: از زمان دستور سازمان صمت در مورد تعطیلی واحدهای صنفی در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان چالوس نیز اطلاع رسانی انجام و اکثر واحدهای صنفی همکاری لازم را داشتند.

وی ادامه داد: از همکاری و همیاری امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده سپاه و رئیس اداره صمت شهرستان چالوس بابت کمک در تهیه و تولسد ماسک و الکل توسط چند واحد صنفی شهرستان چالوس در جهت رفع نیازهای مردم نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

الیکایی بیان داشت: امروز با توجه به بررسی ها و بازدید هایی که داشتیم حدود 95 درصد واحدهای صنفی در شهرستان چالوس تعطیل بودند که نیاز است مابقی واحدهای صنفی نیز در راستای حفظ سلامت مردم و خودشان نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی خود اقدام کنند زیرا بهترین و امن ترین مکان منزل است.

رئیس اتاق اصناف بیان داشت: با دستور ستاد استانی مبارزه با کرونا واحدهای صنفی مانند مواد غذایی ، گوشت ، مرغ و میوه در این روزهای بحران کرنایی باز است و بعضی از واحدهای صنفی نیز در یک حرکت ابتکاری به صورت آن لاین نیاز شهروندان را رفع می کنند.

وی بیان داشت: از همراهی و همکاری اعضای اتاق اصناف شهرستان چالوس و روسای اتحادیه های صنفی این شهرستان نیز نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

الیکایی بیان داشت: انتظار بازار از مسئولین این است بانک ها در این ایام از برگشت زدن چک ها خودداری کنند و همانطور که اقساط بانکی تا پایان خرداد مهلت داده شد چک های برگشتی نیز همین روال را داشته باشد.

وی بیان داشت: از اداره کل مالیات و دارایی استان مازندران نیز درخواست داریم در بحث مالیات حداکثر همکاری را با واحدهای صنفی داشته باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید