امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۳
افتخاری دیگر از شرکت عمران و مسکن شمال

دریافت گواهي استاندارد تله کابین و شهر بازی نمک آبرود

چالوس نیوز - مدیرعامل عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات خوب و تاثیرگذاری که در حوزه گردشگری با مساعدت ریاست محترم بنیاد مستضعفان و هلدینگ این مجموعه انجام شد امروز نمک آبرود یک برند جهانی در حوزه گردشگری است.
دریافت گواهي استاندارد تله کابین و شهر بازی نمک آبرود
جمعه | ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۹:۵۰ |
کد خبر : ۱۸۷ |
چالوس

مقدمه:

شرکت عمران مسکن شمال بعنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حوزه عمرانی و گردشگری در شمال کشور فعالیت می کند که یکی از مجموعه های مهم زیر مجموعه این شرکت شهرک تفریحی توریستی نمک آبرود چالوس می باشد.

شهرک تفریحی توریستی نمک آبرود با کارنامه قابل قبول حوزه گردشگری یکی از مراکز مهم گردشگری کشور محسوب می شود که سالانه میزبان حداکثری گردشگران داخلی و خارجی می باشد و همواره سعی کرده تا با فراهم کردن بهترین شرایط و امکانات میزبان شایسته ای برای مسافران باشد.

این مجموعه که بعنوان تنها مجموعه گردشگری خاورمیانه همزمان دو خط تله کابین دارد از آن به عنوان نقطه طلایی گردشگری ایران نیز نام برده می شود که امکانات و تجهیزات تفریحی در آن با استانداردهای روز دنیا همخوانی دارد.

شرکت عمران و مسکن شمال توانست با مدیریت مدبرانه و تدابیر ارزشمند دکتر حمیدرضا ربیع پور مدیرعامل،امیرعلی دلفان آذری معاون اداری و مالی و میر بابایی معاون فنی و مجموعه تحت پوشش گواهی استاندارد بهره برداري تله کابین و سورتمه نمک آبرود چالوس را دریافت نماید.

در مجموعه تله کابین های مستقر در کشور ایران تا کنون هیچ کدام از مجموعه ها نتوانستند گواهی استاندارد بهره برداری را دریافت کنند و دریافت این گواهی از سوی شرکت عمران و مسکن شمال نشان از اهتمام مدیران آن برای خدمت رسانی مطلوب به گردشگران را دارد.

با مدیریت خوب دکتر ربیع پور به عنوان مدیرعامل این مجموعه و همراهی و تلاش اعضای هیات مدیره این شرکت امروز بعنوان یک شرکت بزرگ سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در شمال کشور محسوب می شود که هم اکنون پروژه های زیادی در بحث گردشگری و عمرانی در دست اقدام دارد.

از زمان حضور دکتر ربیع پور بعنوان مدیرعامل این مجموعه و انتصاب دو معاون با تجربه و با سابقه اجرایی فنی و اداری بالا یعنی آقای دلفان آذری در راس معاونت اداری و مالی و آقای میر بابایی در راس معاونت فنی شرکت عمران مسکن شمال میزان سرمایه گذاری این شرکت بالا رفته و حتی درآمدهای آن نیز افزایش یافته است و امروز این شرکت پروژه های گوناگون در حوزه سرمایه گذاری گردشگری و عمرانی و ساخت هتل در دست اقدام دارد که مورد استقبال مسئولان ارشد دولتی شمال کشور نیز قرار گرفته است.

دریافت گواهینامه استاندارد بهره برداری توسط این شرکت بعنوان تنها مجموعه گردشگری کشور نشان از اهمیت ارتقای ایمنی از سوی مسئولان آن دارد.

همچنین این شرکت در سالجاری موفق به دریافت گواهی تعهد به تعالی در دومین دوره جایزه تعالی و پیشرفت شرکت های تحت پوشش بنیاد مستضعفان،بنیاد شهید و کمیته امداد امام خمینی (ره) شد.

 

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال:

نمک آبرود ، یک برند جهانی در حوزه گردشگری است

namak12

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال نیز در این رابطه گفت: گواهي استاندارد بهره برداري تله کابین و سورتمه نمک آبرود در راستای ایمن سازی این مجموعه که شمار زیادی از هموطنان در بازدید از مجموعه نمک آبرود از آن استفاده می کنند می باشد.

دکتر حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: با همکاری و تلاش معاونین و مجموعه همکاران در شرکت عمران و مسکن شمال همواره تلاش می شود تا بتوانیم در راستای ایمن سازی تمامی تجهیزات اقدام شود و با دریافت گواهینامه های معتبر هموطنان ما اطمینان کامل در جهت استفاده از این امکانات داشته باشند.

وی گفت: شرکت عمران مسکن شمال موفق شد در دومین دوره جایزه ملی «تعالی و پیشرفت» بین شرکت های بنیاد مستضعفان ، کمیته امداد ، ستاد فرمان امام و بنیاد شهید گواهی جایزه تعالی و پیشرفت را دریافت کند.

ربیع پور اذعان داشت: در این دوره از جایزه ۸۴ شرکت داخلی حضور داشتند که از این میان، بر اساس ارزیابی‌های دبیرخانه جایزه گواهینامه تعهد به تعالی به شرکت عمران و مسکن شمال اهدا شد.

وی گفت: در بخش جذب توریست نیز برنامه ریزی های خوبی در مجموعه نمک آبرود انجام دادیم تا میزبانی شایسته برای مسافران باشیم و در آینده ای نزدیک 3 دستگاه بازی جدید از کشور آلمان وارد می کنیم که قطعا در جذب توریست تاثیرگذار خواهد بود.

مدیرعامل عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات خوب و تاثیرگذاری که در حوزه گردشگری با مساعدت ریاست محترم بنیاد مستضعفان و هلدینگ این مجموعه انجام شد امروز نمک آبرود یک برند جهانی در حوزه گردشگری است.

وی ادامه داد: در طول سال میزبان بسیاری از گردشگران خارجی در این مجموعه هستیم که خوشبختانه با فعالیت های خوبی که صورت گرفته همان گردشگران بهترین مبلغ برای مجموعه نمک آبرود در کشورهای دیگر محسوب می شوند.

وی بیان داشت: امروز نمک آبرود به عنوان یک مجموعه تفریحی توریستی در بسیاری از بنگاههای گردشگری دنیا مطرح و به گردشگرانی که به ایران سفر می کنند پیشنهاد می شود و در خاور میانه تنها مجموعه ای به شمار می رویم که دو خط تله کابین همزمان قرار دارد.

ربیع پور گفت: احداث و راه اندازی باشگاه ساحلی نمک آبرود نیز یکی دیگر از اقدامات خوب این مجموعه در ساحل نمک آبرود است که در خاورمیانه تنها مجموعه ای گردشگری دریایی به صورت باشگاهی است که در در حال احداث می باشد.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و بهره برداری از پروژه های در دست اقدام، در آینده نمک آبورد نقطه طلایی گردشگری در خاورمیانه می شود.

مهندس حمیدرضا ربیع پور اظهار کرد: در حوزه گردشگری و جذب توریست اقدامات بسیار خوبی در نمک آبرود صورت گرفته تا همزمان با تحول گردشگری روز حرکت کنیم.

وی ادامه داد: برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش تفریحی توریستی نمک آبرود همراه با استاندارد های روز گردشگری جهان انجام می شود و همواره سعی می کنیم برای سلیقه های مختلف بتوانیم در حوزه گردشگری حرفی برای گفتن داشته باشیم.

ربیع پور بیان داشت: وجود ساحل،جنگل و کوه موجب شده این شهرک توریستی بعنوان مرکز گردشگری تفاوت زیادی با دیگر مراکز گردشگری ایران و حتی بسیاری از کشورها داشته باشد و وجود دو خط تله کابین در کنار سورتمه از امتیازات ویژه نمک آبرود محسوب می شود.

 

* نمک آبرود مرکز گردشگری شمال است

namak1228

معاون اداری و مالی شرکت عمران و مسکن شمال نیز گفت: با درایت و مدیریت دکتر ربیع پور مدیرعامل مجموعه استاندارد سازی و بهبود کیفیت تجهیزات مورد استفاده در مجموعه نمک آبرود در الویت قرار دارد.

دکتر امیرعلی دلفان آذری بیان داشت: با توجه به استقبال حداکثری مسافران از مجموعه نمک آبرود این مجموعه بعنوان مرکز گردشگری شمال کشور مطرح است.

وی از نمک آبرود بعنوان نگین گردشگری ایران یاد کرد و آن را مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی دانست.

دلفان آذری تاکید کرد: مجموعه تفریحی نمک آبرود چالوس در ایام نوروز و تابستان در بین مجموعه های گردشگری کشور در پذیریش گردشگران همیشه رتبه های اول را دارا است و انصافا اقدامات بسیار خوبی در این مجموعه برای جذب گردشگر فراهم شده است.

وی گفت: تاکید مدیرعامل شرکت و تمام تلاش مجموعه در شهرک نمک آبرود میزبانی شایسته از گردشگران داخلی و خارجی است.

 

* رعایت نکات فنی در پروژه های شرکت عمران و مسکن شمال

namak1255

معاون فنی شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با تاکید دکتر ربیع پور مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال نظارت مستمر فنی بر پروژه های این شرکت انجام و تمامی نکان فنی در پروژه ها رعایت می شود.

دکتر میر بابایی بیان داشت: تمام تلاش مجموعه بر اسن است تا نظارت لازم بر فعالیت پیمانکاران انجام تا پروژه ها با کیفیت عالی انجام شود.

معاون فنی شرکت عمران و مسکن شمال از نمک آبرود بعنوان نگین گردشگری ایران یاد کرد و آن را مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی دانست.

انتهای پیام / ن ش

970305

namak1211

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید