امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۹
فرماندار چالوس خبر داد:

تشکیل شورای روابط عمومی شهرستان چالوس

چالوس نیوز - فرماندار چالوس از تشکیل شورای روابط عمومی این شهرستان خبر داد و گفت: سعی می شود در جلسات شورای روابط عمومی ساماندهی خوبی برای اطلاع رسانی ادارات و نهادهای شهرستان صورت گیرد.
تشکیل شورای روابط عمومی شهرستان چالوس
جمعه | ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۶ |
کد خبر : ۱۳۸ |
چالوس

به گزارش چالوس نیوز ، محمد ناصر زندی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چالوس اظهار داشت: مردم نقش اساسی در تحقق شعار سال دارند و قطعا با تحقق این شعار ما شاهد رونق تولید و اشتغال در کشور خواهیم بود.
وی ادامه داد: باید تلاش شود در محیط های تبلیغاتی از تبلیغ کالاهای خارجی خودداری شود و به معرفی تولیدات داخلی بپردازیم و مردم بدانند که با خرید کالای ایرانی به پایداری اشتغال در کشور کمک می کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس تاکید کرد: به همه ادارات و نهادهای شهرستان چالوس ابلاغ شد تا از ملزومات اداری تولید داخلی استفاده کنند و مخصوصا تولیدات داخل شهرستان مورد تبلیغ و حمایت قرار گیرند.
زندی اظهار داشت:شورای نظارت بر تبلیغات محیطی در سطح شهرستان چالوس تشکیل می شود تا منبعد از تبلیغ کالاهای خارجی جلوگیری و تولیدات داخلی مخصوصا تولیدات داخل شهرستان در سطح شهرستان تبلیغ گردد.
وی در ادامه در مورد استفاده از فضای مجازی نیز گفت: متاسفانه فرهنگ استفاده از فضای مجازی  به درستی تبیین نشد  و افرادی هستند از این فضا سوء استفاده کنند که باید با آنها برخورد شود.
زندی گفت: ادارات و نهادها باید فقط با رسانه های دارای مجوز مصاحبه کنند و نباید افراد دیگری را صرفا با داشتن یک کانال در فضای مجازی بعنوان رسانه در جلسات دعوت کنند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز باید اسامی رسانه های دارای مجوز و خبرنگاران را به ادارات و نهادها معرفی کند.
انتهای پیام /ش

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید