امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۳
رئیس اداره کار،تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان چالوس:

تولیدکنندگان باید با ظرفیت های رسانه ای آشنا شوند

رئیس اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی چالوس گفت: تولید کنندگان باید با ظرفیت های رسانه ای آشنا و از آنها جهت رفع مشکلات خود کمک بگیرند.
تولیدکنندگان باید با ظرفیت های رسانه ای آشنا شوند
سه شنبه | ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۵ |
کد خبر : ۱۲۸ |
چالوس

علی درویش در گفتگو با خبرنگار چالوس نیوز بیان داشت: امروز واحدهای تولیدی مشکلات زیادی دارند که باید مسئولان نسبت به بررسی و رفع آنها تلاش کنند که نیاز است رسانه ها به کمک تولیدکنندگان در رفع مشکلات آنها بیایند.
وی ادامه داد: رسانه ها می توانند با بررسی موضوع مشکلات واحدهای تولیدی به آنها کمک کنند تا مسئولان استانی و کشوری جهت رفع مشکلات آنها گام بردارند.
درویش تاکید کرد: تولیدکنندگان باید با اطلاع رسانی درست و صحیح از وضعیت تولیدی و اشتغال خود از طریق رسانه ها مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح کنند.
وی گفت: تجربه نشان داد رسانه ها در هر موضوعی ورود کردند توانستند عملکرد مثبتی در جهت رفع مشکلات داشته باشند.
رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی چالوس بیان داشت: در حوزه رفع مشکلات واحدهای تولیدی باید با کمک رسانه ها اطلاع رسانی دقیق از وضعیت موجود شهرستان ارایه دهیم تا بتوانیم به دنبال مساعدت های استانی و ملی برای رفع مشکلات باشیم.
درویش اظهار داشت: رسانه ها باید در قالب گزارش ، مصاحبه میزگردهای تخصصی با موضوع رفع موانع تولید به کمک تولیدکنندگان بیایند و قطعا اصحاب رسانه نقش موثری با اطلاع رسانی خوب در جهت رفع موانع تولید خواهند داشت.

ساسان شیخی - خبرنگار چالوس نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید