امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۹
به احترام حرمت ایرانی از وکالت پرونده گردشگران عرب متخلف بپرهیزید
تقدیر خانواده معظم شهدا،خانواده های مذهبی و شهروندان چالوسی از دادستان و درخواست از وکلا

چالوس نیوز - جمعی از خانواده معظم شهدا،خانواده های مذهبی و شهروندان چالوسی ضمن قدردانی از دادستان شهرستان چالوس در برخورد با گردشگران متخلف عرب در نامه ای به وکلای شهرستان چالوس خواستار شدند به حرمت ایرانی از وکالت پرونده گرشگران متخلف عرب بپرهیزند.
دستگیری 8 گردشگر عرب متخلف در شهرستان چالوس
در پی نامه تاکیدی دادستان شهرستان چالوس در برخورد با گردشگران متخلف

چالوس نیوز / در پی نگرانی های به وجود آمده در سطح شهرستان چالوس مبنی بر مشکلات اجتماعی و هنجارشکنی های گردشگران عرب، دادستان شهرستان چالوس در نامه تاکیدی به نیروی انتظامی و اداره گردشگری خواستار نظارت شدید بر اقامتگاه گردشگران خارجی و برخورد با گردشگران متخلف شد.
نمک آبرود نگین گردشگری دریای خزر

چالوس نیوز / ساسان شیخی / مجموعه تفریحی ، توریستی نمک آبرود چالوس به دلیل موقعیت ویژه گردشگری که دارد نقطه طلایی و نگین گردشگری دریای خزر از آن نام برده می شود.
طرح های ویژه گردشگری در گیلان و مازندران اجرایی می شود
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال:

چالوس نیوز - امروز در مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال هیچ پروژه متوقف شده ای وجود ندارد و با تلاش و پیگیری مدیرعامل این مجموعه و همکاران او خوشبختانه پروژه های هتل سازی ، پارک ساحلی آبی و مجموعه های داخل نمک آبرود در حال احداث هستند که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند.
دریافت گواهي استاندارد تله کابین و شهر بازی نمک آبرود
افتخاری دیگر از شرکت عمران و مسکن شمال

چالوس نیوز - مدیرعامل عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات خوب و تاثیرگذاری که در حوزه گردشگری با مساعدت ریاست محترم بنیاد مستضعفان و هلدینگ این مجموعه انجام شد امروز نمک آبرود یک برند جهانی در حوزه گردشگری است.
حضور 40 ناجی غریق در 23 نقطه حادثه‌خیز سواحل چالوس
رئیس هلال احمر چالوس خبر داد:

چالوس نیوز - رئیس جمعیت هلال احمر چالوس از حضور 40 ناجی غریق در 23 نقطه حادثه‌خیز سواحل دریای چالوس خبر داد.
برخورد شدید با گران فروشی
رئیس اداره تعزیرات حکومتی نوشهر،چالوس:

چالوس نیوز - رئیس اداره تعزیرات حکومتی نوشهر،چالوس و کلاردشت گفت: در صورت ارایه گزارش مردمی و گزارش بازرسان اداره صنعت،معدن و تجارت با هر گونه گران فروشی برخورد می شود.
بازی با جان مردم در جاده چالوس
رئیس اتحادیه تعمیرکاران و نمایشگاه داران چالوس:

چالوس نیوز - رئیس اتحادیه تعمیرکاران و نمایشگاه داران اتومبیل چالوس گفت: جلوگیری از فعالیت امدادگران بدون مجوز و شناسنامه در جاده چالوس ضروری است و فعالیت آنها در واقع بازی با جان مردم است.
تعامل  ادارات با شوراها کمک به توسعه شهری
عضو شورای اسلامی شهر چالوس:

چالوس نیوز - عضو شورای اسلامی شهر چالوس گفت: تعامل خوب ادارات و نهادها در جهت روند پیشرفتی پروژه های عمرانی شهر با شوراها کمک شایانی به توسعه شهری است.
نقش ویژه شهروندان در توسعه شهر هچیرود
عضو شورای اسلامی شهر هچیرود اعلام کرد:

چالوس نیوز - عضو شورای اسلامی شهر هچیرود گفت: شهروندان با مشارکت و همکاری خود با شورای اسلامی و شهرداری نقش ویژه ای در توسعه این شهر دارند.