pakan1

امروز : دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱
فرمانده انتظامی مازندران:

کشفیات موادر مخدر در مازندران ۱۴ درصد بیشتر شد

|فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۳ تن و ۵۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی ۹ ماهه امسال و افزایش ۱۴ درصدی کشفیات خبر داد.
کشفیات موادر مخدر در مازندران ۱۴ درصد بیشتر شد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۷ |
کد خبر : ۲۸۴ |
مازندران

چالوس نیوز : رقیه نعلبندانی ، مازندران

|فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۳ تن و ۵۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی ۹ ماهه امسال و افزایش ۱۴ درصدی کشفیات خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با باندهای تهیه و توزیع، پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی در سطح استان در ۹ ماهه سال ۱۳۹۸ در چندین مرحله عملیات در شهرستان‌های استان موفق به کشف بیش از ۳ تن و ۵۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی شد.

وی با اشاره به افزایش ۱۴ درصدی کشفیات مواد مخدر از اجرای یک هزار و ۶۸۰ طرح ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و طرح کنترل محورهای مواصلاتی در راستای برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر خبر داد و اظهار داشت: این طرح‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به انهدام ۴۵ باند تهیه و توزیع مواد مخدر از دستگیری ۱۱ هزار و ۳۶۸ متهم به مواد مخدر خبر داد و افزود: این افراد پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سردار میرفیضی همچنین از کشف ۶۴ هزار و ۴۱۴ عدد انواع دارو و قرص‌های روانگردان و مخدر طی این مدت خبر داد و افزود: ۷۶۸ دستگاه خودرو که در تهیه و توزیع مواد مخدر از آن استفاده می‌شد، در استان توقیف شده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران همچنین از طرح جمع آوری معتادان متجاهر در سطح استان خبر داد و افزود: بیش از ۵ هزار و ۶۱۳ معتاد در این طرح‌ها جمع آوری و برای درمان در اختیار مراکز ترک اعتیاد ماده ۱۵ و ۱۶ قرار گرفتند.

سردار میرفیضی با هشدار به خانواده‌ها در خصوص مراقبت از فرزندان و پیشگیری از گرایش جوانان به سو مصرف مواد مخدر، گفت: خانواده مهم‌ترین و اولین نهاد اجتماعی در جامعه است که نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد فرزندان دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید