pakan1

امروز : سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران:

روند دیواره سازی رودخانه در مناطق سیل زده تنکابن مطلوب است

چالوس نیوز | معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، روند دیواره سازی رودخانه در مناطق سیل زده تنکابن را مطلوب توصیف کرد.
روند دیواره سازی رودخانه در مناطق سیل زده تنکابن مطلوب است
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۰ |
کد خبر : ۲۶۴ |
مازندران

مهدی رازجویان در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده تنکابن و رامسر با اشاره به اینکه اقدامات آب منطقه‌ای در منطقه سیل زده جای تقدیر دارد، افزود: اقدامات آب منطقه‌ای سرعت خوبی گرفته و سردهنه های زراعی ظرف دو روز آینده آماده بهره برداری می‌شود.

وی گفت: در خصوص دیواره سازی مناطق سیل زده بازده سه ماهه در نظر گرفته شده بود که از روند اجرایی خوبی برخوردار است.

رازجویان بیان داشت: با توجه به اینکه امکان وقوع سیل در برهه زمانی بهار و تابستان با توجه به حجم زیاد آب وجود دارد لایروبی و دیواره سازی خوبی از سوی شرکت آب منطقه‌ای انجام شده است که جای تقدیر دارد.

معاون استاندار تصریح کرد: در خصوص برخی انهار و کانال‌های انتقال آب از سوی جهادکشاورزی مقرر شد ظرف ۱۰ روز آینده نسبت به اصلاح انهار و کانال‌های انتقال آب اقدام شود.

راز جویان افزود: همچنین در بازدید از اقدامات راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مقرر شد اقدامات راه و شهرسازی سرعت بیشتری به خود بگیرد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه شرق و غرب مازندران یکپارچه بوده و خدمات عمرانی به این مناطق به صورت یکپارچه انجام می‌شود، افزود: با توجه به اینکه در طی چند مدت اخیر درگیر سیل شرق استان بوده زمانی که ازبحران شرق خارج شدیم هم اکنون در بازدید از مناطق سیل زده غرب استان پیگیر روند بازسازی مناطق سیل زده تنکابن و رامسر هستیم.

رازجویان با اشاره به اینکه مردم متأثر از سیل و خساراتی که دیدند، هستند، تصریح کرد: اقتصاد استان بر پایه کشاورزی است و آب و خاک دو عنصر مهم کشاورزی هستند که بر این اساس باید نسبت به لایروبی سردهنه ها و کانال‌های انتقال آب اقدام شود تا زمین‌های کشاورزی به موقع آماده بهره برداری شوند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید