امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۳
مدیرکل صنعت،معدن و تجارت مازندران:

۴۰۰ بازرسی واحد صنفی ۱۵ خرداد از بابلسر تا رامسر

چالوس نیوز - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران گفت: امروز 15 خرداد 400 بازرسی از واحدهای صنفی از بابلسر تا رامسر انجام شد.
400 بازرسی واحد صنفی 15 خرداد از بابلسر تا رامسر
پنج شنبه | ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۷ |
کد خبر : ۱۸۵ |
مازندران

محمد پور اظهار داشت:ارمزو همچنین تیم های مختلفی در شهرستانهای چالوس و نوشهر مستقر و به بازرسی از واحدهای صنفی پرداختند که تعدادی متخلف شناسایی و برای آنها تشکیل پرونده انجام شد.

وی ادامه داد: در دو هفته ماه مبارک رمضان 4400 مورد بازرسی از واحد های سنفی در سراسر استان مازندران انجام شد که در 8 درصد موارد شاهد تخلف ناشی از عدم رعایت قیمت بودیم که بیشتر شامل کالاهای پرمصرف اعم از گوشت قرمز،مرغ ، میوه ها،اب معدنی و... بوده که برای آنها پرونده 2میلیارد و 500 میلیون ریالی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

محمدپور تاکید کرد: غیر از موضوع نظارت و کنترل قیمت به دنبال ایجاد شبکه ارزان فروشی و افزایش فروشگاههای بزرگ هستیم و مردم اطمینان داشته باشند در انبار موجودی کالا داریم و در کنار آنها هستیم و با هر گونه متخلف نیز برخورد می کنیم.

وی گفت: مردم هر گونه گران فوشی و اجحافی که به آنها می شود را از طریق تلفن 124 اعلام کنند و تاکنون همه موارد منعکس شده از طریق این شماره تلفن پیگیری شده است که 50 درصد آنها حق با مردم بوده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید