امروز : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵
نایب رئیس شورای اسلامی شهر چالوس:

برنامه های برجسته فرهنگی چالوس به شورا اعلام شود

چالوس نیوز - نایب رئیس شورای اسلامی شهر چالوس گفت: جهت حمایت و پشتیبانی سعی شود برنامه های برجسته فرهنگی در طول سال شهرستان چالوس به شورای اسلامی شهر اعلام شود.
برنامه های برجسته فرهنگی چالوس به شورا اعلام شود
جمعه | ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۷ |
کد خبر : ۱۴۳ |
چالوس

به گزارش چالوس نیوز ، مسعود زندی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چالوس اظهار داشت: شورای اسلامی شهر در حمایت و پشتیبانی از برنامه های فرهنگی هیچ مشکلی ندارد اما اگر برنامه ها به صورت کلی در ابتدای سال به شورای شهر معرفی شود قطعا این شورا با آمادگی بیشتری می تواند جهت پشتیبانی برنامه ها مساعدت کند.
وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر چالوس با همکاری و مساعدت ادارات فرهنگی شهرستان نیمه شعبان جشن بزرگی را برگزار خواهد کرد و قطعا این شورا از برنامه های فرهنگی که برای عموم شهروندان باشد استقبال می کند.
زندی در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد شعار سال گفت: شورای اسلامی شهر چالوس در ابتدای سال 97 در راستای تحقق شعار سال به شهرداری ابلاغ کرد تا در خرید ملزومات اداری صرفا از تولیدات داخلی استفاده کند و از تبلیغات محیطی کالای خارجی در سطح شهر نیز جلوگیری شود.
وی گفت: در تحقق شعار سال و تشویق شهروندان از کالای ایرانی شورای اسلامی شهر چالوس این آمادگی را دارد به معرفی و تبلیغات تولیدکنندگان داخل شهرستان چالوس در سطح شهر اقدام کنند.
زندی بیان داشت: برای تحقق شعار سال باید ابتدا از خودمان شروع کنیم تا مردم ببینند وقتی مسئولین حرف از تحقق شعار سال می زنند خودشان آن را انجام داده اند.
وی در پایان گفت: فرهنگ سازی عمومی در مورد تحقق شعار سال و تببین اهداف خرید کالای ایرانی برای شهروندان ضروری است و باید در این زمینه در جلسات کاربردی برنامه ریزی مناسبی انجام شود.
انتهای پیام /ش

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید