امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۳
رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر چالوس تاکید کرد:

ضرورت اجماع برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان چالوس

چالوس نیوز - رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر چالوس بر ضرورت اجماع برنامه های فرهنگی توسط ادارات و نهادهای فرهنگی این شهرستان تاکید کرد.
ضرورت اجماع برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان چالوس
جمعه | ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۰ |
کد خبر : ۱۴۱ |
چالوس

به گزارش چالوس نیوز ، مسعود یعقوبی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چالوس اظهار داشت: پیشنهاد می شود کلیه فعالیت های فرهنگی در سطح شهرستان چالوس با محوریت شورای فرهنگ عمومی انجام تا از فعالیت موازی هم در حوزه فرهنگ در سطح شهرستان جلوگیری شود.

وی ادامه داد: در مورد تحقق شعار سال باید ابتدا تولیدکنندگان مورد حمایت قرار گیرند تا با ارتقای کیفیت تولیدات موجب شوند تا مردم به سمت کالای ایرانی بیایند و فرهنگ سازی در این زمینه ضروری است.

یعقوبی بیان داشت: کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر چالوس این آمادگی را دارد با کمک ادارات و نهادهای فرهنگی و علمی شهرستان جلسات مختلف تببین اهداف حمایت از کالای ایرانی را برگزار نماید.

وی گفت:معرفی و شناساندن تولیدات داخل شهرستان مخصوصا شهرک صنعتی به شهروندان ضروری است و نیاز است اداره صنعت،معدن و تجارت در این بخش ورود پیداکند و قطعا شورای اسلامی شهر و شهرداری در این حوزه نهایت همکاری را خواهد داشت.

وی گفت: به مناسبت نیمه شعبان با همکاری خوب ادارات فرهنگی جشن بزرگ نیمه شعبان در سالن ورزشی این شهر برگزار می شود که امیدواریم با استقبال مردم روبرو شود.

ور در پایان در مورد فضای مجازی گفت: در حوزه فضای مجازی نیاز است یک کمیته ای در شهرستان تشکیل و ساماندهی اساسی در این حوزه صورت گیرد زیرا امروز مشاهده می کنیم حرمت ها در فضای مجازی شکسته می شود.

انتهای پیام /ش

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید