امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۷
نماینده ولی فقیه در مازندران:

مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی حرف درمانی نکنند

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی تنها به حرف درمانی و گفتار درمانی بسنده نکنند بلکه وارد مشکلات شده و برای رفع آن به صورت جدی اقدام کنند.
مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی حرف درمانی نکنند
شنبه | ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۰۳:۰۷ |
کد خبر : ۱۱۷ |
مازندران

آیت الله نورالله طبرسی چهارشنبه شب،  در مراسم شب هفتم حجت الاسلام محمدعلی صادقی گلوردی از علمای برجسته شرق مازندران و از قضات این منطقه در حسینیه قتلگاه با بیان اینکه وضعیت مردم از نظر اشتغال و اقتصاد بسیار بد است؛ افزود: مردم معیشت خوبی ندارند و ما مسئول هستیم و باید برای رفع معضلات تلاش شود.

 وی گفت: مسئولان باید به عنوان اهل درد در جامعه، باید برای رفع مشکلات گام برداشته و تنها به حرف درمانی و گفتار درمانی بسنده نشود و باید مجلس و رییس جمهور امید را در جامعه تزریق کرده و افزایش دهند.

آیت الله طبرسی با تسلیت به مناسب درگذشت حجت الاسلام صادقی گلوردی از ایشان با عنوان یکی از علمای محترم و معتبر، خوشنام و خوش سابقه و خدمتگزار در کسوت قاضی و امام جماعت نام برد که عمر خود را برای اسلام و مسلمین صرف کرد.

وی گفت: علما و عالم دارای منزلت والایی هیتند و به همین دلیل بی وطن است و وطن ندارد چرا که هرکجا برود دارای تعظیم و بزرگداشت است.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اعلام اینکه این عالم حدود نیم قرن قال صادق و قال باقر (ع) گفت و بر ما حق داشت؛ خاطر نشان کرد: تعظیم و بزرگداشت مقام علم و عالم مهمترین وظیفه ماست و بلی  دین خود را ادا کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه مردم مازندران و این استان به دیار علویان معروف است، بیان داشت: مردم ما دین خود را با شیعه و قبول امامت امام علی (ع) آغاز کردند.

طبرسی گفت: علما و شهدا خدمات بزرگی را به ما ارزانی داشتند و شهدا با درس آموزی در مکتب علما، اسلام و تشیع را به دنیا معرفی کردند و موجب عزت  و عظمت ما در جهان شدند.

وی افزود: انقلاب ما انقلاب عظیم و انقلاب فرهنگ بود که با گفتار شروع شد و انقلاب کشتار نبود و باید قدردان علمایی باشیم که ما را با خدا و اسلام و مسجد آشنا کردند و سنگردار و سنگردان بودند.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان ولایت فقیه را نشانه رفته اند؛ افزود: باید بدانیم دشمن با ولایت فقیه مشکل دارد و همه نا بابد با تبعیت از ولی فقیه و رهبر زمان خود آیت الله خامنه ای به عنوان ناخدای باخدای جهان بر دشمنان و توطئه های آنان نائل آییم.

طبرسی گفت: در مسیر ولایت و ولی فقیه بودن مهمترین وظیفه ماست و باید در استمرار این راه عظیم تلاش کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید