امروز : چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۸
آسمان بهاری مازندران در آستانه زمستان

چالوس نیوز | آسمان مازندران امروز تا پنجشنبه هفته آینده صاف تا قسمتی ابری است.
بخش صنعت مازندران مورد جفا قرار گرفته است
استاندار مازندران:

چالوس نیوز | استاندار مازندران گفت: در گذشته به بخش صنعت در استان جفا شده است و باید کمبودها و نیازها را با توسعه صادرات جبران کنیم.
۵۶ درصد ارزش کالاهای صادراتی در مازندران مربوط به لبنیات است
ناظر کل گمرکات مازندران:

چالوس نیوز | ناظر کل گمرکات مازندران گفت: در ۸ ماهه سال جاری ۱۵۰ میلیون دلار کالای غیر نفتی از گمرکات مازندران به خارج از کشور صادر شده که بیش از ۵۶ درصد از ارزش کالاهای صادراتی مربوطه به لبنیات است.
موجودی کالا‌های اساسی در مازندران مناسب است
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد:

چالوس نیوز | رئیس سازمان صمت مازندران گفت: وضعیت موجودی کالاهای اساسی در استان مازندران مطلوب است و نگرانی در بحث کمبود کالا در این استان وجود ندارد.
نرخ کرایه حمل و نقل در مازندران بالا است
رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

چالوس نیوز | رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: یکی از مشکلات صادر کنندگان مرکبات در استان مازندران بالا بودن نرخ حمل و نقل در این استان است.
حضور زنان در انتخابات به مشارکت حداکثری کمک خواهد کرد
مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:

چالوس نیوز - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با اشاره به این که افزایش حضور نامزدهای زن به شور و نشاط انتخاباتی منجر خواهد شد، گفت: نامزد شدن زنان به تحقق مشارکت حداکثری کمک خواهد کرد.
ثبت نام ۲۶۹ داوطلب انتخابات مجلس در مازندران
دبیر ستاد انتخابات مازندران اعلام کرد:

دبیر ستاد انتخابات مازندران شمار داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان را تا پایان رو ششم ثبت نام ۲۶۹ نفر اعلام کرد.
ضرورت توجه به اقشار نیازمند جامعه
نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد:

نماینده ولی‌فقیه در مازندران برضرورت توجه به اقشار نیازمند ورفغ مشکلاتشان تاکید کرد.
کاغذبازی در روند استعلام گیری ، فساد آفرین است
استاندارمازندران:

استاندار مازندران با تاکید بر این که تمامی دستگاههای حاکمیتی استان باید مقررات مربوط به حوزه کاری خود را برای مردم و سرمایه گذاران شفاف سازی کنند ، گفت : کاغذبازی و روند طولانی استعلام برای اجرای یک طرح اقتصادی ، فساد آفرین است .
درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی چالوس نیوز با مجوز رسمی از هیئت نظارت بر مطبوعات در حوزه اطلاع رسانی فعالیت نموده و تلاش دارد تا بتواند گامی کوچک در حوزه اطلاع رسانی بر دارد.