pakan1

امروز : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۹
قدردانی وزیر بهداشت از استاندار مازندران
عملکرد خوب استاندار مازندران در روزهایی کرونایی؛

چالوس نیوز | وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با ارسال پیامی از استاندار مازندران به خاطر همراهی و همکاری مجموعه استانداری و نهادهای زیرمجموعه در اجرای طرح‌های پیشگیرانه در مقابل گسترش ویروس کرونا قدردانی کرد.
تقدیر وزیر کشور از استاندار مازندران
عملکرد خوب استاندار مازندران در روزهایی کرونایی؛

چالوس نیوز | وزیر کشور در پیامی از استاندار مازندران به خاطر اجرای مناسب طرح فاصله‌گذاری اجتماعی قدردانی کرد.
بهترین، کارآمدترین و شجاع ترین ‎کادر درمانی جهان را داریم
موسوی خطاب به ترامپ:

چالوس نیوز | سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به اظهارات اخیر دونالد ترامپ مبنی بر اینکه ما در آمریکا بهترین پزشکان جهان را داریم‌ و به ایران پیشنهاد کمک داده ایم‌، واکنش نشان داد.
دستور تخصیص مبلغ دوهزار میلیارد ریال بودجه برای کادر درمان کرونا
نوبخت در اجرای دستور رئیس جمهور صادر کرد

چالوس نیوز | رئیس سازمان برنامه در اجرای دستور رئیس جمهور برای جبران خدمات کادر درمانی، پرستاران و پرسنل حوزه سلامت در مبارزه با کرونا، دستور تخصیص مبلغ دو هزار میلیارد ریال به وزارت بهداشت را صادر کرد.
تشکر رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا

چالوس نیوز | حضرت آیت الله خامنه ای از وزیر بهداشت و همکاران، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و مجموعه دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه با بیماری کرونا تشکر کردند.
عدالت، تقوی و مصالح ملی در بررسی صلاحیت افراد رعایت شود
راشدی نوری:

چالوس نیوز | حجت الاسلام محمد مهدی راشدی نوری گفت: با تمام شدن بررسی صلاحیت کاندیداها در هیئت‌های اجرایی، کار هیئت‌های نظارت شروع شده که رعایت عدالت، تقوی و مصالح ملی در بررسی صلاحیت افراد بسیار مهم است.
وضعیت بحرانی زباله محمودآباد ، سرمایه گذاران را فراری می دهد
علیرضا شریعت:

چالوس نیوز | فرماندار محمودآباد گفت: وضعیت زباله در شهرستان محمود آباد در وضعیت بحرانی قرار دارد و این امر موجب شده تا سرمایه گذاران مختلف از محمودآباد فراری باشند.
پروازساری- تهران روزآمد شود
استاندارمازندران:

ساری-ایرنا-استاندارمازندران گفت که زیرساخت لازم برای انجام پرواز روزانه ساری- تهران در فرودگاه دشت ناز این استان فراهم است.