امروز : دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۶
مقابله با فساد خط قرمزی نمی‌شناسد
سخنگوی قوه قضائیه:

چالوس نیوز - سخنگوی قوه قضائیه گفت: رویکرد اصلی تحول در قوه قضائیه، تحول در برنامه‌ها و ساختارهاست و اصل این تحول در رویکردهاست.
آستارا مرکز ارتباط دریای خزر با دریای عمان

این پروژه از آستاراخان در روسیه آغاز و پس از عبور از دریای خزر به آستارا در ایران متصل می‌شود و یک اتصال دیگر نیز به آذربایجان در دریای خزر دارد، سپس از طریق شبکه فیبر نوری زیرساخت به چابهار و پس ازآن از طریق دریای عمان و کابل‌های دریایی به بمبئی و سایر درگاه‌های بین‌المللی در هند متصل خواهد شد.
به قتل دو کودک در گلستان و مشهد
واکنش مولاوردی

چالوس نیوز - دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی در واکنش به قتل «محمدحسین» در مشهد، گفت: «تکرار این فجایع و این درجه از خشونت و قساوت و بی‌رحمی غیر قابل باور و تحمل بوده و یک مورد آن هم زیاد است».
تقویت باورهای دینی جوانان با نقش پذیری رسانه های محلی
گزارش ویژه

رسانه های محلی نقش تاثیر گذار و مهمی در تقویت باورهای دینی جوانان دارند.
پرداخت وام اشتغال روستاییان از فردا در پنج استان آغاز می شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

چالوس نیوز / وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز پرداخت وام اشتغال روستاییان از فردا- پنج شنبه- خبر داد و گفت: در مرحله نخست دو هزار میلیارد تومان به هشت هزار متقاضی وام اشتغال پرداخت می شود.
دولت تلاش خود را برای تأمین کالاهای اساسی در شب عید به‌کار بسته است
جهانگیری:

چالوس نیوز / - معاون اول رییس جمهوری بر برنامه ریزی همه دستگاه های دولتی برای تأمین کالاهای مورد نیاز مردم در روزهای پایانی سال تاکید کرد و‌ گفت:‌ دولت تمام تلاش خود را برای تأمین اقلام و کالاهای اساسی مردم در شب عید به‌کار بسته است و مردم نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.
پروازساری- تهران روزآمد شود
استاندارمازندران:

ساری-ایرنا-استاندارمازندران گفت که زیرساخت لازم برای انجام پرواز روزانه ساری- تهران در فرودگاه دشت ناز این استان فراهم است.