pakan1

امروز : شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰
برخی از مستحدثات در حریم ۶۰متر هنوز تخریب نشده اند
رییس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رییس جمهور :

چالوس نیوز | رییس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رییس جمهور در امر مبارزه با فساد گفت: دسترسی مردم به ساحل آزاد شده یکی از موضوعات جدی است که باید به آن پرداخته شود.
قدردانی وزیر بهداشت از استاندار مازندران
عملکرد خوب استاندار مازندران در روزهایی کرونایی؛

چالوس نیوز | وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با ارسال پیامی از استاندار مازندران به خاطر همراهی و همکاری مجموعه استانداری و نهادهای زیرمجموعه در اجرای طرح‌های پیشگیرانه در مقابل گسترش ویروس کرونا قدردانی کرد.
تقدیر وزیر کشور از استاندار مازندران
عملکرد خوب استاندار مازندران در روزهایی کرونایی؛

چالوس نیوز | وزیر کشور در پیامی از استاندار مازندران به خاطر اجرای مناسب طرح فاصله‌گذاری اجتماعی قدردانی کرد.
بهترین، کارآمدترین و شجاع ترین ‎کادر درمانی جهان را داریم
موسوی خطاب به ترامپ:

چالوس نیوز | سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به اظهارات اخیر دونالد ترامپ مبنی بر اینکه ما در آمریکا بهترین پزشکان جهان را داریم‌ و به ایران پیشنهاد کمک داده ایم‌، واکنش نشان داد.
دستور تخصیص مبلغ دوهزار میلیارد ریال بودجه برای کادر درمان کرونا
نوبخت در اجرای دستور رئیس جمهور صادر کرد

چالوس نیوز | رئیس سازمان برنامه در اجرای دستور رئیس جمهور برای جبران خدمات کادر درمانی، پرستاران و پرسنل حوزه سلامت در مبارزه با کرونا، دستور تخصیص مبلغ دو هزار میلیارد ریال به وزارت بهداشت را صادر کرد.
تشکر رهبر معظم انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا

چالوس نیوز | حضرت آیت الله خامنه ای از وزیر بهداشت و همکاران، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و مجموعه دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه با بیماری کرونا تشکر کردند.
عدالت، تقوی و مصالح ملی در بررسی صلاحیت افراد رعایت شود
راشدی نوری:

چالوس نیوز | حجت الاسلام محمد مهدی راشدی نوری گفت: با تمام شدن بررسی صلاحیت کاندیداها در هیئت‌های اجرایی، کار هیئت‌های نظارت شروع شده که رعایت عدالت، تقوی و مصالح ملی در بررسی صلاحیت افراد بسیار مهم است.
وضعیت بحرانی زباله محمودآباد ، سرمایه گذاران را فراری می دهد
علیرضا شریعت:

چالوس نیوز | فرماندار محمودآباد گفت: وضعیت زباله در شهرستان محمود آباد در وضعیت بحرانی قرار دارد و این امر موجب شده تا سرمایه گذاران مختلف از محمودآباد فراری باشند.
پروازساری- تهران روزآمد شود
استاندارمازندران:

ساری-ایرنا-استاندارمازندران گفت که زیرساخت لازم برای انجام پرواز روزانه ساری- تهران در فرودگاه دشت ناز این استان فراهم است.